Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kiti automobilių autopilotai
 
 

Kiti automobilių autopilotai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-02-07 14
Bandomas kompanijos „Phantom AI“ automobilis, kuriame sumontuota autonominio valdymo sistema, bendrojo naudojimo kelyje įsirėžė į kitą mašiną. Tuo metu bandomame automobilyje sėdėjo ir naujausias technologijas aptarinėjo leidinio TechCrunch žurnalistų grupė.
(11) 2015-12-18 50
<i>2007 m. septyniolikmetis hakeris George Hotz išgarsėjo kaip pirmasis žmogus, nulaužęs iPhone, – jo manipuliacijos padėjo suderinti išmanųjį telefoną su kitų operatorių SIM kortelėmis
(5) 2015-02-21 68
<em>Jau grei­tai au­to­mo­bi­liai be vai­ruo­to­jų su­kio­sis mie­stuo­se, lauk­da­mi, kol ga­lės mus pa­vė­žė­ti. Juo­se ne­bus vai­ro ar stab­džių; įsė­dę ga­lė­s
(0) 2013-10-09 0
Automobilių koncernas Daimler-AG šiuo metu testuoja Mercedes Benz S klasės automobilio konceptą, kuriam žmogus prie vairo labiau trukdo, nei padeda. Visa tai pasiekta, padedant operacinėms sistemoms Ubuntu ir Xubuntu.
(8) 2013-07-14 0
Jau keletą dešimtmečių fantastinių filmų režisierių rodomos scenos apie automobilius, kurie važiuoja be žmogaus įsikišimo, po truputį tampa realybe. Šiuo metu galingiausi automobilių koncernai Volkswagen, Toyota, Mercedes-Benz ir Volvo bando autopiloto sistemas, agentūra DARPA kasmet rengia tokių bepiločių automobilių lenktynes, tuo tarpu JAV valstijos Kalifornija, Nevada ir Florida jau leidžia keliais riedėti automatikos valdomoms transporto priemonėms.
(1) 2013-02-20 0
Pranešama, kad kompanijos Google bepiločiam automobiliui atsirado alternatyva, kurios kūrimu užsiima mokslininkų komanda iš Oksfordo universiteto (D. Britanija), o kūrėjų komandai vadovauja Paul Newman. Jų siūlomoje automobilio valdymo sistemoje naudojamas kiek kitoks metodas, leidžiantis sumažinti bepiločio automobilio gamybos kaštus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos