Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kitokių formų priklausomybės
 
 

Kitokių formų priklausomybės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(25) 2011-12-29 1
Greitu metu prie priklausomybės nuo alkoholio, narkotikų ir azartinių lošimų gali prisijungti ir kompiuteriniai bei video žaidimai, mano Norfolke esančio Norcas reabilitacinio centro (D. Britanija) atstovai.
(20) 2011-12-15 -1
Šešiolika metų su valgymo sutrikimu, vadinamu anoreksija, kovojusi 31-erių britė Keit Čilver (Kate Chilver), svėrusi vos 29,8 kg, mirė nuo organizmo išsekimo. Britų medikai šį anoreksijos atvejį įvardija kaip patį ekstremaliausią, kokį tik jiems yra tekę matyti.
(25) 2011-11-30 1
Amerikoje vis daugiau žmonių kenčia nuo priklausomybės nuo sekso, kuri taip pat vadinama hiperseksualiniu sindromu. Tačiau dauguma specialistų iki šiol mano, kad šis nukrypimas yra išgalvotas, pažymi Meddaily.ru. Vis dėlto toks sutrikimas gali sugriauti žmogui gyvenimą.
(6) 2011-11-03 0
Pagaliau rudens atostogos! Šimtai tūkstančių Lietuvos moksleivių daugiau nei savaitei užvers mokyklų duris ir nors trumpam pabėgs nuo mokyklinių rūpesčių. Vienas kitas išvyks pas močiutę ar senelį, o dauguma praleis vieni namuose... su kompiuteriu.
(12) 2011-09-20 0
Kokių tik žmonės neturi priklausomybių. Priklausomybė nuo psichotropinių medžiagų, priklausomybė azartinių lošimų, kompiuterinių žaidimų, kavos, greito maisto, saldumynų, ir t. t. Yra ir priklausomybė nuo sekso. Vyrauja įsitikinimas, jog tai – išimtinai vyrų problema. Tai vyrai „eina į kairę“, vyrai samdo prostitutes, vaikšto į striptizo klubus, erotinio masažo salonus, vyrai sukasi sekso skandalų epicentruose. „Ar tai reiškia, jog moterų gretose prikl...
(28) 2011-07-11 0
Nors Lietuvoje vis labiau įsitvirtina sveiko maisto mada, specialistai pastebi, kad sveiko maisto lentynose neretai atsiduria nieko bendra su sveikata neturintys produktai. Nacionalinės sveikatos tarybos įsitikinimu, formuoti sveikos mitybos įpročius gyventojams padėtų ne klaidinančios reklamos, bet sveikatai žalingo maisto – pirmiausiai saldumynų – apmokestinimas papildomais mokesčiais. Tokios iniciatyvos skinasi kelią ir kitose šalyse.
(6) 2011-01-06 0
Mobiliuosius telefonus išjungusius, interneto vengiančius žmones gali kamuoti panašūs simptomai, kurie pasireiškia bandantiesiems atsisakyti narkotikų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos