Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kitokių formų priklausomybės
 
 

Kitokių formų priklausomybės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2014-12-12 21
50-metis George'as Prioras norėjo pasauliui parodyti, kokią žalą sveikatai gali padaryti kokakola, todėl pasiryžo mėnesį laikytis kokakolos dietos, per kurią vyriškis išgerdavo po dešimt šio gėrimo skardinių per dieną.
(11) 2014-06-04 12
Vis daugiau vaikų ir paauglių susiduria su priklausomybe nuo interneto. Praėjusiais metais į pagalbos tarnybą „Vaikų linija“ dėl šios problemos telefonu ir elektroniniais laiškais kreipėsi keturis kartus daugiau vaikų ir paauglių nei 2012 metais. Pasak „Vaikų linijos“ savanorių mokytojos, psichologės Vaidos Kvietkauskaitės, nors manoma, kad alkoholis ir narkotikai yra pagrindinės nepilnamečių priklausomybės, pastaruoju metu priklausomybė nuo interneto tampa opia problema ir tėvams derėtų sunerimti, jei vaikas per daug laiko praleidžia virtualiame pasaulyje.
(3) 2014-03-03 0
Lietuvos vyrai, kaip pastebi psichoterapeutė G. Petronienė, skirtingai nei sovietmečiu, patyrė stiprų polinkį į darboholizmą. „Ir kaipgi jie elgiasi? Per dieną puldinėja, puldinėja, o vakare nori atsipalaiduoti ir prisikemša. Toks žmogus vakarieniauja triskart, o dar užgeria alumi – dėl to apetitas dar padidėja“, – įsitikinusi specialistė.
(32) 2014-01-07 4
<p style="font-style:italic"> Sal&shy;džių šak&shy;nų kar&shy;tūs vai&shy;siai.<br> Kada ga&shy;li&shy;me mais&shy;tą va&shy;din&shy;ti su&shy;ke&shy;lian&shy;čiu pri&shy;klau&shy;so&shy;my&s

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos