Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kūno kultūra
 
 

Kūno kultūra

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-02-01 6
Šiandien mokslas fizinį pajėgumą pripažįsta kaip vieną iš svarbiausių sveikatos kokybės rodiklių. Fizinis aktyvumas ypatingai svarbus vaikams ir paaugliams – tai daro didžiausią įtaką darniam organizmo vystymuisi ir augimui. Tačiau šiuolaikiniame technologijų amžiuje jaunuoliai neretai nugrimzta į virtualųjį pasaulį, laiką leisdami prie kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir kitų prietaisų. Vyrauja manymas, kad šiandieniniai vaikai per mažai fiziškai aktyvūs. Ar tai tiesa? Kokia situacija yra iš tikrųjų?
(3) 2013-09-06 0
Pasportavus nusiprausti – normalu. Tačiau tik ne mokykloje. Kodėl po kūno kultūros pamokų mokiniai nenori praustis, mokytojai – atrakinti dušų, o Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) apsiriboja formaliu reikalavimu sanitarinėms patalpoms, tačiau, ar realiai naudojami dušai, nesidomi?
(1) 2013-04-02 0
Netylant kalboms apie vis prastėjančią mokinių laikyseną ir sveikatą, keliose Vilniaus progimnazijose jau kitą savaitę per pertraukas tarp pamokų bus pradėtos rengti specialios mankštos.
(12) 2012-01-17 0
Nyderlandų mokslininkai nustatė, jog tai, kaip vaikai įsisavina žinias mokykloje, gali būti susiję su fiziniu aktyvumu, skelbia BBC.
(1) 2008-10-22 0
Vyriausybė patvirtino Kūno kultūros ir sporto departamento parengtą Vaikų mokymo plaukti bendrojo lavinimo mokyklose programą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos