Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kompiuteriniai žaidimai: naujienos ir pasiekimai
 
 

Kompiuteriniai žaidimai: naujienos ir pasiekimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2007-12-20 0
Interneto portalas „IGN-Entertainment games“ sudarė sąrašą dešimties žaidimų, padariusių didžiausią įtaką kompiuterinių žaidimų pramonei. Galbūt kai kurie portalo skaitytojai jau net nebus jų girdėję, o kai kuriems tai tapo pirmąją pažintimi su kompiuterių pasauliu...
(0) 2007-12-12 0
Remiantis naujausiais "Sega" ir "NeuroSky" atstovų teiginiais, šios kompanijos ruošiasi bendradarbiauti kuriant mintimis valdomus žaislus. "NeuroSky" specializuojasi biosensorikos ir signalų apdorojimo sistemose, o "Sega" turi ilgametę kompiuterinių žaidimų kūrimo patirtį - apjungus pajėgas planuojama sukurti žaislus, kuriuos žmogus galės valdyti įvairiais biologiniais kūno signalais, tame tarpe - savo mintimis. Deja, nei viena kompanija kol kas nepateikia konkretesnės infor...
(0) 2007-12-11 0
Lietuvos mobiliojo interneto rinkos lyderė bendrovė „Omnitel“ save ir Lietuvą pristato apie 10 mln. vartotojų turinčiame virtualiame pasaulyje „Second Life“. „Omnitel“ tapo pirmąja šalies bendrove, įžengusia į „Second Life“, tačiau tikėtina, jog ne paskutine. Panašu, jog būtent dabar galime stabėti, kaip kuriasi tikras virtualus pasaulis, apie kurį seniau galėdavome žiūrėti tik fantastiniusoe filmuose.
(0) 2007-12-05 0
Kompiuterinių žaidimų pardavimai šį švenčių sezoną klesti kaip niekada. Daugiausia prie to prisidėjo du nauji hitai - "Guitar Hero 3" (kompanija "Activision") ir "Rock Band" (kompanija "Electronic Arts"). "Guitar Hero 3" vien per pirmąją pardavimų savaitę surinko 115 milijonų dolerių pajamų. Abu žaidimai leidžia žaidėjams atskleisti savo vidinius roko stiliaus muzikos žvaigždės talentą, tačiau nors tai ir konkuruojantys produktai, tikroji konkurencija dar net neprasi...
(2) 2007-11-19 0
Pietų Korėjoje įsikūrusi įstaiga pavadinimu "Jump Up Internet Rescue School" yra pirmoji tokio tipo, teikianti reabilitacijos paslaugas tiems, kas nebegali savarankiškai išsivaduoti iš internetinės priklausomybės. Šis įvykis visai logiška pasekmė, kadangi Pietų Korėja yra labiausiai internetizuota šalis pasaulyje, kur daugiau kaip 90% namų turi galimybę naudotis pigiu didelės spartos plačiajuosčiu interneto ryšiu. Deja, tai tuo pačiu yra ir pirmojo reabilitacijos nuo t...
(5) 2007-11-17 0
"Crayon Physics Deluxe" - eksperimentinis žaidimas kompiuteriams su lietimui jautriu ekranu. Tikslas labai paprastas - nuveskite kamuolį ten, kur padėta žvaigždutė. Įrankiai šiam tikslui pasiekti yra spalvota kreida ir jūsų vaizduotė. Bet kokiems nupieštiems objektams žaidimo variklio posistemė automatiškai pritaiko elementarius fizikos dėsnius. Pavyzdžiui, nupiešėte ore kabantį akmenį - jis nukris žemyn. Kaip tai atrodo gyvai - žiūrėkite video (perspėjame - veikia i...
(0) 2007-10-24 0
Olandijoje vykstančioje inovacijų mugėje pristatyta originali koncepcija "Park to Play". Esmė - pasistačius automobilį specialioje stovėjimo aikštelėje galėsite sužaisti kelis nesudėtingus kompiuterinius žaidimus be jokios papildomos įrangos - vietoj vairalazdės naudojamas pats automobilis. Lempos, stabdžiai, durys - viskas tampa žaidimo valdymo elementais. Kaip tai atrodo realybėje - žiūrėkite video.
(0) 2007-10-23 0
Dažnas žaidimų su lėktuvais fanas naudojasi ne klaviatūra, o vairalazde ir įvairiais kitais įrenginiais, siekdamas kuo realiau atkartoti lėktuvo valdymą. Bet kai kuriems to toli gražu neužtenka. Britas John Davis susikonstravo Boeing 747 pilotų kabinos kopiją savo miegamąjame. Tai jam užtruko 8 metus ir kainavo 15 000 svarų ir žmoną. Tačiau rezultatas - įspūdingas.
(5) 2007-10-18 0
Japonijos mokslininkai toliau stebina savo išradimais aukštųjų technologijų srityje. Keio universiteto mokslininkai tvirtina, jog sukūrė technologiją, leidžiančią žmogui vien tik savo vaizduotės dėka vaikščioti po virtualų žaidimo „Antrasis gyvenimas“ pasaulį. Ir tai ne šiaip žaidimų paįvairinimas, o žmonių reabilitacijai skirta sistema.
(0) 2007-10-15 0
Julianas Oliveris iš Naujosios Zelandijos sukūrė originalų interaktyvų žaidimą "levelHead". Idėja gan paprasta - žaidimui naudojamas specialus kubas, kurio elektroninėje dalyje įdiegta programa nustato jo judėjimo pobūdį; tada priklausomai nuo žaidėjo veiksmų kintantis žaidimo vaizdas projektuojamas ant kubo sienelių.
(3) 2007-10-11 0
2007-ųjų Pasaulio kompiuterinių žaidimų (World Cyber Games, WCG) finale Sietle (JAV) Baltijos šalių atstovams teko pripažinti kitų pasaulio šalių asų pranašumą. Didžiausiame pagal dalyvių skaičių WCG istorijoje finale spalio 3-7 dienomis geriausiai sekėsi JAV žaidėjams, iškovojusiems 6 medalius ir Vokietijos atstovams, pelniusiems 5 medalius.
(2) 2007-09-30 2
Dažnai kyla diskusijos apie tai, kas yra RPG. Pažodžiui iš anglų kalbos šis sutrumpinimas verčiamas "Vaidmenų žaidimai". Pabandysime trumpai nusakyti, kas tai yra.
(0) 2007-09-28 1
Pramogų terpė per pastarąsias keletą dekadų nepaprastai stipriai evoliucionavo. Filmai, muzika ir, pastaruoju laikotarpiu, kompiuteriniai vaizdo žaidimai – visi rado savo nišas, keitė stilius ir metai iš metų vystėsi kartu su technologine pažanga. Tačiau galbūt į šiuos plataus pramogų spektro pokyčius įdomiausia būtų pažvelgti įvertinant, kokią įtaką viena terpė daro kitoms, ir kokia neprognozuojama ši įtaka gali būti.
(0) 2007-09-28 0
Kompiuterinių ir vaizdo žaidimų populiarumas stabiliai didėja nuo pat 1984–1987 metų „kompiuterinių žaidimų krizės“, kurios metu šis rinkos segmentas patyrė didžiausią nuosmukį dėl naujų technologijų – tokių kaip asmeninis kompiuteris – atsiradimo ir dėl pereinamojo technologinio efekto. Šiuo metu vidutinis kompiuterinių žaidimų žaidėjo amžius yra 30 metų, ir šis faktas paneigia mitą, kad kompiuteriniai žaidimai yra pramoga tik vaikams.
(7) 2007-09-27 1
Travianas – vienas iš žinomiausių pasaulyje strateginių "online" žaidimų. Dalyvavimas šiame žaidime nereikalauja jokios kitos programinės įrangos, išskyrus paprastą interneto naršyklę. Visame pasaulyje Travianą žaidžia keli milijonai žaidėjų. Dabar galima žaisti ir sulietuvintą versiją – iš esmės tai pirmasis tokio tipo žaidimas Lietuvoje – ir jis turi visas galimybes tapti ne tik pirmu, bet ir geriausiu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos