Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kompiuteriniai žaidimai: naujienos ir pasiekimai
 
 

Kompiuteriniai žaidimai: naujienos ir pasiekimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(25) 2011-12-29 1
Greitu metu prie priklausomybės nuo alkoholio, narkotikų ir azartinių lošimų gali prisijungti ir kompiuteriniai bei video žaidimai, mano Norfolke esančio Norcas reabilitacinio centro (D. Britanija) atstovai.
(30) 2011-12-28 0
Šiais metais kompiuterinių žaidimų kūrėjai bandė privilioti žaidėjus įspūdinga grafika, užduotimis ir iššūkiais. Tačiau kuris žaidimas labiausiai vertas geriausiojo titulo?
(1) 2011-12-21 0
Ir vėl prapuolė nuotolinio valdymo pultelis? Nieko tokio. Mažutė Izraelio bendrovė, pavadinta XTR3D kuria technologiją, kuri padės perjungti kanalus ar pareguliuoti garsą vien rankos judesiais, rašo bbc.co.uk.
(2) 2011-12-21 0
Kinijoje „klonuota“ žaidimų konsolė „Sony PlayStation Vita“, kurios originalus modelis dar net nepasirodė prekyboje.
(4) 2011-12-15 0
Vaikiškai paprasto, tačiau mielo išplėstinės realybės žaidimo „Bear Care“ kūrėjai broliai Šarūnas ir Žilvinas Ledai žada jį viešai pristatyti jau kitų metų pradžioje. Jį galės nemokamai atsisiųsti tiek planšetinių kompiuterių, tiek išmaniųjų telefonų savininkai.
(1) 2011-12-09 0
Ar kada norėjote įsilieti į filmą ar kompiuterinį žaidimą ir tapti jo dalimi? Kompanija „Sony“ sako, kad tai yra įmanoma ir siūlo įvertinti ateities namų pramogų sistemos galimybes.
(3) 2011-11-29 0
Socialinių žaidimų žanras išgyvena savo aukso amžių, bet, nepaisant jų populiarumo, pagrindinė silpnybė yra šviežių idėjų trūkumas – kartu su populiarumu kaip grybų po lietaus pridygo įvairių originalumu nežibančių ūkininkavimo simuliatorių. Tačiau tarp jų pasitaiko džiuginančių išimčių.
(29) 2011-11-28 0
Interneto puslapiai nuolat tobulėja, o su HTML5 technologijų „Canvas“, „WebGL“ ir kitų atsiradimu žaidimai naršyklėse tampa tikrove. Tačiau žaidimams reikalinga ne tik grafika – nors minėtųjų technologijų galimybės nuolat gerinamos, realių žaidimų vis dar mažai. Vis tik tokių žaidimų ateityje tik gausės, o mums įprastos interneto naršyklės taps savotiškomis žaidimų platformomis.
(2) 2011-11-12 0
Prieš penkis metus, kalbėdami apie nešiojamiems įrenginiams skirtus žaidimus, omenyje turėdavome „PlayStation Portable“ ar „Nintendo DS“ žaidimų kompiuterius. Tuo tarpu dabar mobiliųjų žaidimų rinka daugeliui asocijuojasi su išmaniaisiais telefonais. Kas gi pasikeitė?
(0) 2011-11-04 0
Pirmą kartą Lietuvoje vyksiančioje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2011” bendrovė „Microsoft“ pasiūlys Lietuvos mokykloms aktyviau išnaudoti žaidimus. Įmonės atstovų nuomone, šiuolaikinės techninės žaidimų kompiuterių galimybės padėtų mokiniams semtis žinių vaizdžiau ir įdomiau.
(0) 2011-10-25 0
„Sony“ jau anksčiau adaptavo „PlayStation“ programinę įrangą saviems planšetiniams kompiuteriams ir išmaniajam telefonui „Xperia Play“. Nepaisant kuklaus šių įrenginių pasirodymo rinkoje, įgyvendintas technologinis sprendimas paskatino idėją vystyti dar toliau – šiuo metu kompanija svarsto galimybę šią programinę įrangą leisti naudoti ir kitiems išmaniųjų telefonų gamintojams.
(18) 2011-10-12 0
Trip Hawkins, tokių kompanijų kaip „Electronic Arts“ (EA) ir „Digital Chocolate“ įkūrėjas, neseniai portalui „Industry Gamers“ duotame interviu pasidalino gana įdomiais pastebėjimais apie žaidimų industrijos ateitį.
(4) 2011-10-05 0
Naujasis „Mozilla“ trimačių žaidimų variklis „Gladius“ kuriamas projekto „Paladin“ rėmuose, kurį „Mozilla Labs“ bendruomenė vykdo, siekdama sukurti pažangią atviruoju kodu paremtą internetinių žaidimų technologiją.
(0) 2011-10-04 0
Kompanija „Microsoft“ nori užpatentuoti technologiją, leidžiančią nustatyti žmogaus amžių. Šiam tikslui būtų naudojamas erdvinis jutiklis, integruotas į kompiuterinių žaidimų valdiklį „Kinect“.
(4) 2011-09-24 0
Prieš daugiau kaip mėnesį išleistas žaidimas „No Time To Explain“. Kūrėjai prie jo dirbo ištisas dienas ir naktis, tačiau nepraėjus nė dienai po oficialios išleidimo datos piratinė žaidimo kopija atsirado thepiratebay.com svetainėje. Atrodytų, jog tai – pasityčiojimas iš kūrėjų darbo, tačiau pasirodo, kad piratinę žaidimo kopiją į minėtą svetainę įkėlė patys žaidimo kūrėjai!

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos