Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kompiuteriniai žaidimai: naujienos ir pasiekimai
 
 

Kompiuteriniai žaidimai: naujienos ir pasiekimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2012-12-26 4
Gerai žinomas Amerikos pramogų turinio konglomerato „Viacom“ padalinys „Paramount“, kuris baigia ruošti naująjį „Star Trek“ visatos filmą „Into Darkness“, pranešė, jog žaidimų leidėjas „NAMCO Bandai“ su filmu kartu pristatys ir žaidimą pritaikytą daugeliui platformų.
(2) 2012-12-23 9
Šios savaitės pabaigoje sunkiai finansiškai besiverčiantis žaidimų leidėjas THQ pranešė apie bankrotą ir nors nurodė, kad kompanijos įsigijimu susidomėję „Clearlake Capital Group“, tačiau prireikė vos dienos, kol pasirodė pranešimai apie susidomėjimą ir iš konkurento „Ubisoft“ pusės.
(5) 2012-12-22 2
Įprastai portalas www.gamasutra.com pristato žaidimų kūrėjų Top 5 kiekvienais metais. Tačiau šiemet šį skaičių padvigubino, siekdami įvertinti kūrėjus, kurie per metus parodė kūrybingumą, vystė komercines ir kultūrines sritis. Net ir 10 kūrėjų išrinkti buvo sunku, bet Gamasutra pristato tuos geriausius, pabrėždami, kad kūrėjai išrinkti nepriklausomai nuo 2012 m. išleistų žaidimų.
(0) 2012-12-21 8
Kaip oficialiai pranešė žaidimų leidėjas THQ, jis skelbia bankrotą. Visgi šios kompanijos leidžiamų žaidėjų mėgėjams labai nusiminti nereikėtų, nes leidėjo pirkėjas jau yra rastas, o kompanijos bankroto paskelbimas tėra įprastinė procedūra, kurią reikia atlikti.
(0) 2012-12-21 2
Žaidimų valdiklis "Kinect buvo sukurtas kompanijos "Microsoft" tam, kad išplėstų žaidimų konsolės "XBox 360" funkcionalumą. Tačiau gaminys pasirodė toks populiarus, o jo poreikis taip sparčiai augo, kad jo naudojimo sfera neapsiribojo vien žaidimų industrija.
(0) 2012-12-20 6
Daugelis žaidėjų girdėjo apie portalo „Humble Bundle“ bei kompanijos „THQ“ akciją, kai už savo nurodytą sumą buvo galima įsigyti žaidimų. Artėjant Šv. Kalėdoms, portalo savininkai ir vėl siūlo žaidimus, tik šį kartą jie yra mažo biudžeto, nepriklausomų kūrėjų „Indie“ tipo.
(6) 2012-12-19 14
Nors THQ finansinė padėtis nėra pavydėtina, po „Humble Bundle“ akcijos, nors ši ir neatnešė labai didelių pajamų kompanijai, nuotaikos pagerėjo. Žaidimų leidėjas pranešė apie ypač laukiamus „Metro: Last Light“ ir „Company of Heroes 2“ žaidimus, tačiau ne tik.
(6) 2012-12-19 3
Call of Duty, Medal of Honor, Battlefield, Company of Heroes, Commandos, Counter Strike – asmenys, net ir nesusidūrę su šiais žaidimais, galėtų nesunkiai atspėti jų temą: karas. Jei žaidimais galima karinius veiksmus paversti į pramogas, kodėl nepanaudojus jų ir gilesniam konfliktų supratimui bei sprendimui?
(2) 2012-12-14 2
Žaidimų bendruomenė sukruto, kai „Microsoft“ pareiškė, jog per savo „Windows Store“ nepardavinės žaidimų, kurie turi „PEGI 18“ reitingą. Visgi praėjo kiek laiko ir programinės įrangos giganto nuomonė pasikeitė, nes tokio reitingo žaidimai jau laukiami parduotuvėje.
(21) 2012-12-13 10
Finansiškai sunkiai besiverčiantis žaidimų kūrėjas ir leidėjas THQ bando naudotis senais žaidimais. Kompanija visai neseniai su portalu „Humble Bundle“ siūlė įsigyti šešių žaidimų rinkinį už tokią sumą, kokia žaidėjui buvo priimtina, o dabar „Metro: 2033“ siūlo nemokamai.
(8) 2012-12-13 3
Kompanija "Razer" atskleidė šiek tiek informacijos apie tai, kokį planšetinį kompiuterį norėtų matyti vaizdo žaidimų gerbėjai. Gamintojas šiuo metu intensyviai darbuojasi prie projekto "Fiona", kuris kaip tik ir numato, jog kompanijos asortimente pasirodys specialiai žaidimams pritaikyta planšetė. Tiesa, ganėtinai pagyrūniškus gaminio palyginimus su "iPad" daugelis vertina skeptiškai.
(7) 2012-12-12 11
Kompanijos „Rovio“ žaidimas „Angry Birds“ tapo tikra sensacija, o jį yra žaidę šimtai milijonų išmaniųjų telefonų naudotojų. Mes turime „Angry Birds“ stalo žaidimų, gėrimų, saldainių, figūrėlių, tačiau to negana. Ruošiamas ir didelio biudžeto „Angry Birds“ filmas.
(17) 2012-12-12 14
Ką bendro gali turėti aukštosios mokyklos kursas, kuriame dėstomos sunkiai suvokiamos diferencialinės lygtys, tiesinė algebra ir skaičiavimai, su kursu internete, neturinčiu jokių būtinųjų sąlygų? Atsisakius tipinio vadovėlio, vietoj jo naudojamas Blizzard žaidimas StarCraft – strateginis žaidimas realiu laiku, kur žaidėjai turi rinkti mineralus ir kurti gamybos įmones, kad nugalėtų savo varžovą.
(16) 2012-12-11 9
Žaidimų plėtotojo ir didžiausios elektroninės žaidimų parduotuvės „Steam“ savininko „Valve“ vadovas Gabe Newellas kalbėdamas su Kotaku tinklapiu pareiškė, jog jų naujoji, nemokama paslauga „Big Picture“ ir „Linux“ operacinė sistema – tai, ko reikia tikrų žaidėjų svetainei.
(3) 2012-12-11 14
Pasitikint tik stereotipais, labai lengva suklysti. Dar visai neseniai, vaikams, žaidusiems kompiuterinius žaidimus tėvai kartojo: „Tavo smegenys pūna!“ Tuo tarpu kiti kaltino vaizdo žaidimus sukeliant įvairias sveikatos problemas, nuo klausos praradimo iki diabeto.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos