Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kompiuteriniai žaidimai: naujienos ir pasiekimai
 
 

Kompiuteriniai žaidimai: naujienos ir pasiekimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2015-12-29 17
Populiariausių mobiliųjų žaidimų sesijos yra trumpos, kad žmogus neturėtų su įrenginiu praleisti valandos, LRT RADIJUI sako Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos vadovas Gediminas Tarasevičius. Tai įrodo ir sėkmingi Lietuvos žaidimų kūrėjų pavyzdžiai, kurių žaidimus pasaulyje jau yra parsisiuntę milijonai.
(0) 2015-12-22 15
Lietuvių mobiliųjų žaidimų kūrimo studijos „Nordcurrent“ sukurtas žaidimas pateko į „Apple“ aplikacijų parduotuvės „Best of 2015“ sąrašą.
(3) 2015-12-18 7
Amerikiečių kompanija „VirZoom“ pristatė savo sukurtą virtualios realybės žaidimų valdymo pultelį, kuris atrodo, kaip… dviračio treniruoklis, rašo „Engadget“.
(8) 2015-12-14 -11
Ne kiekvienas nešiojamas namų kompiuteris yra tinkamas žiadimams, bet kiekvienas žaidimų kompiuteris susidoros praktiškai su visais namų kompiuterio iššūkiais. Tačiau neišvengiamai suplonins piniginę. Kiek gi reiktų ploninti piniginę, sužinosite šiame straipsnyje.
(5) 2015-12-07 3
Tūkstančius policijos pareigūnų ant kojų sukėlęs ir kelias valandas viso Vilniaus gyventojus nesaugiai pasijausti privertęs Igoris Molotkovas tapo kompiuterinio žaidimo personažu. Įsijausti į bėglio vaidmenį gali kiekvienas – žaidimas nemokamai prieinamas internete.
(5) 2015-12-05 46
Per pastaruosius 2 metus žaidimams skirti kompiuteriai patiria renesansą. Parduotuvių lentynose pasirodo vis daugiau naujų, galingų ir geriau įrengtų prietaisų, pirkėjus viliojančių savo agresyvia išvaizda ir išplėstomis funkcijomis. Tačiau žaidimų ir kompiuterių eros pradžia nebuvo tokia spalvinga. Kaip ir kuriant naujų atominių bombų planus, viskas prasidėjo Amerikos mokslo institucijose, o pirmuosius kompiuterius ir bombas kūrė tie patys mokslininkai.
(2) 2015-12-03 20
Korporacija „Microsoft“, 2014 metais už 2,5 milijardo dolerių įsigijusi kompiuterinį žaidimą „Minecraft“, nutarė pasinaudoti jo populiarumu ir kitu tikslu – paskatinti vaikus mokytis programuoti.
(0) 2015-12-01 23
Savaitgalį Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko renginys „Hacker Games: Vilnius“. Dalyviai šįsyk pademonstravo ir greitą reakciją į nūdienos įvykius – vienas iš hakatono projektų buvo kompiuterinis žaidimas apie garsųjį bėglį su automatiniu ginklu AK-74 Igorį Molotkovą.
(5) 2015-11-30 31
Garsi alternatyvios realybės žaidimų kūrėja Jane McGonigal, kuri turi daktaro laipsnį žmonių savybių ugdymo moksluose, teigia, kad šie šeši populiarūs kompiuteriniai žaidimai padės pagerinti pažintinius gebėjimus ir problemų sprendimo įgūdžius.
(0) 2015-11-24 15
Kinijos gyventoja, kuri pradingo ir, kaip buvo manyta, mirė prieš dešimtį metų, staiga atsirado – panašu, kad visą tą dešimtmetį ji praleido gyvendama ir žaisdama kompiuterinius žaidimus interneto kavinėse, rašo thestar.com.my.
(9) 2015-11-21 -13
Iškeisti darbą biure į malonumų kupinas dienas virtualiame žaidimų pasaulyje susigundytų daugelis žaidimų entuziastų, tačiau rėmėjų trūkumas mūsų šalyje pomėgio pragyvenimo šaltiniu paversti neleidžia niekam. „Counter Strike“ žaidžiantis Aurimas Kvakšys metė mokslus, darbą ir nutarė bent jau pamėginti įrodyti, kad tai dabar galima padaryti ir Lietuvoje.
(6) 2015-11-17 61
Populiarūs kompiuteriniai žaidimai, tokie kaip „Grand Theft Auto“ (GTA) ar „Need For Speed“, jau seniai siūlo išbandyti savo vairavimo įgūdžius užsienio didmiesčiuose. Bet nei sostinės, nei kitų Lietuvos miestų juose nerasite. Šią skriaudą nusprendė ištaisyti vilnietis Pavelas Suckelis. Jis kuria lenktynių žaidimą, kurio dalyviai varžysis būtent Vilniaus mieste.
(2) 2015-11-17 25
Pasirodė informacijos, kad išpuolius planavę teroristai galimai naudojo žaidimų konsoles užkoduotoms žinutėms siųsti. Pareigūnai tvirtina, kad tai buvo itin sudėtinga kodavimo sistema.
(0) 2015-11-16 30
„Islamo valstybės“ kovotojai teroro išpuolius Paryžiuje galėjo organizuoti naudodamiesi „PlayStation 4s“, sako Belgijos vidaus reikalų ministras Janas Jambonas. Pasak jo, bendravimą tarp žaidimų konsolėmis besinaudojančių asmenų žvalgybininkams stebėti beveik neįmanoma, todėl šis įrenginys galėjo pasitarnauti atakų planuotojams.
(3) 2015-11-10 11
Bendrovė „Razer“ pristatė kompiuterinę pelę „Naga Chroma“, kuri sukurta MMO žaidimų mėgėjams.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos