Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kompiuterio ir smegenų sąsajos
 
 

Kompiuterio ir smegenų sąsajos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(27) 2009-11-20 0
Iki 2020 m. į smegenis savanoriškai implantuojami lustai pakeis kompiuterių klaviatūras ir peles, perjunginės TV kanalus, rinks reikiamus telefonų numerius ir naršys internetą, teigia „Intel“ inžinieriai.
(18) 2009-11-01 0
Dabartiniai komunikacijos būdai, apimantys tiek įprastinį žmonių bendravimą, tiek ir nuotolinį per internetą ar telefoną, vis dar yra suvaržyti kalbos, žodžių ar rašto ribų. Todėl ne vieną fantastą ar egzoterikos mėgėją domina telepatijos galimybė – bendrauti mintimis. Tokios galimybės domina ir mokslininkus, tiesa, pastarieji linkę neieškoti dar „neatskleistų ir stebuklingų“ žmogaus vidinių galimybių, o išnaudoti jau esamas mokslo žinias.
(6) 2009-06-30 0
Japonijos automobilių gamintojas "Toyota" pristatė neįgaliesiems skirtą vežimėlį, kuriam valdyti pakanka tik smegenų skleidžiamų bangų. Kompanija teigia, jog jų pritaikyta smegenų signalų analizės sistema yra viena sparčiausių pasaulyje.
(4) 2009-05-04 0
Paralyžuoti žmonės galės judėti naudodami robotus - invalidų vežimėlius, valdomus mintimis. Invalidų vežimėliai yra skirti žmonėms, turintiems sunkią nervų - raumenų negalią. „Jie galės būti naudojami netgi sausakimšuose arba nepažįstamuose pastatuose“, - sakė Ispanijos Zaragoza universiteto komandos, kuriančios šį vežimėlį, vadovas Javier Minguez.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos