Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kompiuterio ryšys su žmogaus psichologija
 
 

Kompiuterio ryšys su žmogaus psichologija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-01-02 4
Milijonai žmonių visame pasaulyje praleidžia valandų valandas dirbdami prie kompiuterio. Pelė ir klaviatūra yra mūsų šaukštas ir šakutė, plaktukas ir vinis, alfa ir omega.
(1) 2015-10-21 -17
Paprasčiau tariant: parodyk savo telefoną ir pasakysiu, kokie iškrypimai tave jaudina. Ir tai sugalvojome ne mes. „Pornhub“ turi sukaupusi įspūdingą duomenų apie intymiausius savo vartotojų polėkius bazę ir kartais mėgsta pasidalyti įdomia statistika apie tai, ką mes, silpni žmogeliai, norime matyti ekrane, kai niekas kitas nemato.
(0) 2015-04-02 16
Žmonės, dažnai besinaudojantys „Google“, „Yahoo“ ar „Bing“ paieškų varikliais, paprastai mano, kad yra protingesni, nei yra iš tikrųjų – taip yra dėl to, kad po jų pirštų galiukais nuolat slepiasi viso pasaulio išmintis, tikina Jeilio universiteto (JAV) psichologai.
(0) 2014-09-24 14
Dar iki 2020 metų, gyvenimas, santykiai ir net tai, ką valgysime vakarienei, gali būti kontroliuojami mūsų pačių skaitmeninių versijų.
(7) 2014-05-05 1
Internete populiarėjančioje svetainėje galima realistiškai pajausti, ką reiškia skęsti vandenyne. Interaktyvioje svetainėje rekomenduojama užsidėti ausines, o vaizdą paleisti viso ekrano rėžimu.
(29) 2013-06-13 1
<p style="font-style:italic">Pro­gra­ma­vi­mo kalbų gausybė lemia sunkiau su­se­kam­us prog­ra­mų rik­tus. Bet gal jau pa­si­rod­ė iš­eit­is­</p>
(0) 2013-06-08 0
Kas galėtų apsiimti detaliai ir išsamiai tirti kompiuterinių žaidimų turinį ir jo sąveiką su žaidėjais? Tikriausiai žaidimus gaminančių ir parduodančių bendrovių kokybės vadybos padaliniai, atsakytumėte. Tačiau tokia veikla užsiima ne tik žaidimų kūrėjai, bet ir mokslininkas iš Karlo III Madrido universiteto (Ispanija), rašo Phys.org.
(3) 2012-11-01 1
„Visą kitą savaitę draudžiu elektroninius laiškus, susirašinėjimą kompanijos viduje“, - pranešiau savo personalui. O kaip norėjau pranešti tai drąsiai ir garsiai, išpūsta krūtine ir aukštai iškelta galva, - žurnalui „Forbes“ prisipažįsta Shayenas Hughesas, kompanijos „Learning and Leadership“ vadovas.
(0) 2012-05-28 0
Korporacijos „Google“ valdybos narys Eric Schmidt, sakydamas kalbą studentams, paragino universitetus baigiančius jaunuolius padaryti radikalų žingsnį (kuris, beje, vyresniajai kartai yra greičiau nedidelis žingsnelis). Schmidt‘as kvietė atsitraukti nuo išmaniųjų telefonų ir kompiuterių ekranų ir dažniau pažvelgti į realų gyvenimą.
(4) 2012-02-15 0
Neseniai JAV psichologijos žurnale „Developmental Psychology“ išspausdintas tyrimas parodė, kad naudojimasis gausybe elektroninės įrangos vienu metu (angl. multitasking) gali pakenkti mažamečių vaikų socialiniam ir emociniam vystymuisi.
(4) 2011-10-25 0
Jei „Siri“ asmeninio telefono asistento, sukurto bendrovės „Apple", paklaustumėte, kokiu balsu – vyrišku ar moterišku – jis kalba, greičiausiai aiškaus atsakymo taip ir nesulauktumėte. Tačiau moteriškas balsas kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose įsigalėjo ne be priežasties.
(3) 2011-04-18 0
Dirbtinio intelekto tyrėjai ištisus dešimtmečius negalėjo sukurti kompiuterių, kurie suvoktų žmogiškąsias emocijas. Tačiau Tel Avivo universiteto (Izraelis) inžinieriai nusprendė pradėti nuo kiek kitokio atskaitos taško – jie nusprendė, jog pirmiausia kompiuterius dera išmokyti atpažinti nusivylimą ir pajusti gailestį.
(2) 2011-03-07 0
Apie žymaus britų kosmologo Stiveno Hokingo (Stephen Hawking) ligą, įkalinusią jį neįgaliųjų vežimėlyje, ko gero, daugelis mokslu besidominčių žmonių yra girdėję. Technologijos iki šiol jam padeda ne tik egzistuoti, bet ir naudojantis elektroniniu balso sintezatoriumi, bendrauti su pasauliu. Net kai klastinga liga įkalina žmogų jo kūne tarsi plieno skafandre, informacinės technologijos gali padėti jam išsivaduoti. Šiuolaikiniame pasaulyje pakanka vienos akies, kuri p...
(8) 2011-03-04 1
Ne paslaptis, kad kai kuriose gyvenimo situacijose ima ir išsprūsta ne visai cenzūrinių žodžių. Programuotojui Endriui Vosui (Andrew Vos) kilo mintis pasiaiškinti, kuriomis kalbomis programuojant labiausiai norisi keiktis. Surinkęs beveik milijono „GitHub“ sistemoje paliktų komentarų masyvą, E. Vosas nusprendė jį paanalizuoti ir paieškoti... kiek gi jame galėtų būti keiksmažodžių ir kokios kalbos programuotojai keikiasi daugiausiai.
(11) 2011-02-21 0
IBM superkompiuteris „Vatsonas“ („Watson“) amerikiečių televizijos žaidime „Rizika“ ("Jeopardy") gerokai aplenkė varžovus žmones – du panašių TV laidų čempionus. „Vatsonas“ teisingai atsakė į 14 klausimų iš 15-os, o buvę „Rizikos“ čempionai teisingai atsakė tik į penkis klausimus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos