Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Koncepcinis menas
 
 

Koncepcinis menas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-03-03 -10
Menas dažnai yra sunkiai suvokiamas. Pavyzdžiui, sunku suvokti, koks buvo šio žmogaus tikslas, kai jis savaitei užsidarė tikrų tikriausioje uoloje. Gana garsus prancūzų menininkas Abrahamas Poinchevalas teigė, kad norėjo patyrinėti, kaip keisis jo laiko ir erdvės suvokimas. Po savaitės kalkakmenyje išskaptuotoje mažytėje angoje vyras teigė, kad šiam luitui yra dėkingas už priėmimą. O būrys internautų klausinėjo: „kaip šis vyras tuštinosi?“
(0) 2016-12-20 23
Mokytis universitete dažnai būna sunku. Kai kurie studentai patiria tiek daug streso, kad neretai ir apsiverkia. Yi-Fei Chen gimė Taivane, tačiau vėliau mokėsi Nyderlanduose. Čia ji patyrė labai daug streso, tačiau vėliau sukūrė kai ką įdomaus – ašaromis šaudantį ginklą.
(5) 2016-12-05 15
Škotijos alaus gamintojas „BrewDog“ yra garsus tuo, kad gamina stipriausią pasaulyje alų, turintį net 55 % alkoholio. Žinoma, tokia kompanija negali būti labai rimta, todėl savo neįtikėtinai stipraus alaus rūšims gamintojas suteikė ir juokingus pavadinimus: 55 % „The End of History“ („Istorijos pabaiga“), 32 % „Tactical Nuclear Penguin“ („Taktinis atominis pingvinas“) ir 41 % „Sink the Bismarck!“ („Nuskandink Bismarką!“). Siekdama atsilyginti ištikimiausiems savo fanams, „BrewDog“ paruošė alų išskirtinėje pakuotėje.
(2) 2014-10-02 18
Skulptūra, jei tai iš viso galima pavadinti skulptūra, sukurta iš tūkstančio metalinių rutuliukų, laisvai besiridenančių ant švelniai judančio stalo.
Tai kažkuo užburiantis šiuolaikinis menininkų eksperimentas, jau rodytas ne vienoje parodoje.
(9) 2014-03-17 0
Nuobodulys ar nuovargis peržiūrint dizainerio Danielio Simono kūrinius, ko gero, negresia. Motociklai, automobiliai, visureigiai, marsaeigiai... Juk viena iš dizaino funkcijų – paganyti akis.
(2) 2013-08-20 0
Menininkas Sergio Albiacas sukūrė nuotraukas naudodamas tik vaizdus iš „Hubble“ teleskopo, rašo telegraph.co.uk.
(0) 2013-06-27 0
Skamba jei ne akiplėšiškai, tai, mažų mažiausiai, intriguojančiai? Taip, šis žemėlapis pribloškiamas ne tik tuo, kad jis sudarytas iš ląstelių. Ne mažiau stebina ir ląstelių parinkimo kiekvienam žemynui principas – tai yra žmonijos ligų ir negalių žemėlapis. Ką tuomet reiškia kiekviena ląstelių rūšis?
(0) 2013-06-06 2
Pamenate, ne taip seniai, prieš mėnesį ar porą, publikavome rašinį apie hiperrealistinius paveikslus, į kuriuos net ir įsižiūrėjus sunku patikėti, kad jie tapyti, o ne fotografuoti. O jei hiperrealizmo idėją perkėlus į 3D plotmę? Kviečiame susipažinti su įstabiais australų skulptoriaus-hiperrealisto Ronaldo "Rono" Miueko (Ronald "Ron" Mueck) darbais.
(0) 2013-06-03 0
Staiga pravirkusio berniuko aplinkiniai klausia, kas nutiko. Šis sriūbaudamas aiškina, kad pametė rutuliuką. Kokį? Nedidelį, apvalų, žalią. Kaip gi čia raudančiam vaikui nepadėsi – puolė visi aplinkiniai ant kelių ir ieškot, kur tas nelemtas rutuliukas nuriedėjęs. Po maždaug 10-15 min. berniukas, pamatęs, kad reikalas bergždžias, staiga nusiramino ir šniurkščiodamas tarė: "Ai, tiek to, nebeieškokite – susisuksiu kitą." Juokas juokais, tačiau kito tokio rutuliuko, kokį "nulipdė" menininkas iš Indonezijos Ičvanas Nuras (Ichwan Noor), nepavyks ne tik kad susisukti, bet, turbūt, ir savo akimis pamatyti. Nepatinka rutuliukas? Gal tada patiks kubeliai?
(0) 2013-04-29 0
Kas sakė, kad namus galima statyti iš plytų, šiaudų degtukų, bet ne iš kramtomosios gumos - beje nekramtytos? Kaip atrodo bažnyčia ir tankas viename? Visa tai ir dar ne vieną įspūdingą fotokadrą į "Savaitės fotografijų" skiltį surinko "Popsci.com".
(1) 2013-04-08 0
„Espresso Veloce“ kompanija siūlo įsigyti labai gražų kavos aparatą – jis pagamintas iš V12 variklio. Negana to, jo pavadinime yra žodis „Veloce“, italų kalboje reiškiantis „greitai“.
(0) 2013-03-25 0
Štai tokiu būdu klasikinio portreto žanrą pabandė traktuoti menininkė Alma Haser. Jos darbų seriją, pavadintą "Cosmic Surgery" ("Kosminė chirurgija"), sudaro portretai žmonių, kurių veidus dengia iš jų pačių veido fotografijų išlankstyti origami lankstiniai.
(2) 2013-03-06 2
Iš pirmo žvilgsnio gali būti sunkoka įsivaizduoti, kaip faneros lakšto deginimas didelės įtampos elektra galėtų būti meniškas. Bet tokį deginimo elektra procesą fotografuojant ir nuotraukas sujungiant į timelapse filmuką galima įžvelgti tikrai gražių vaizdų.
(16) 2012-05-24 0
Iš pirmo žvilgsnio, atrodo lyg ir iš medžio ištekintas dirbinys, savo forma pritrenkiamai panašus į elektros lemputę. Tačiau spragtelėjus jungiklį laukia dar viena staigmena – „medinė“ lemputė įsižiebia bei skleidžia nors ir slėpiningą, karštą, netgi liepsningą, tačiau vis tik šviesą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos