Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Konstrukcijas sutvirtinančios - armuojančios medžiagos
 
 

Konstrukcijas sutvirtinančios - armuojančios medžiagos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-04-26 14
Pasiūlymas betono konstrukcijas sustiprinti panaudojant tvirtinimo juostą gali nuskambėti, kaip pokštas, bet būtent tam iš tikrųjų ir naudojamas sustiprintas polimerinis lakštas (FRP). Dabar mokslininkai teigia sukūrę geresnę FRP versiją, kurios pritvirtinimas reikalauja dvigubai mažiau žmonių ir laiko.
(2) 2016-06-30 11
Pasaulyje nemažėjant taršos lygiui, ateityje būsime priversti investuoti į vadinamąją žaliąją techniką, todėl mokslininkai jau dabar siūlo kuo greičiau kurti biomimetines medžiagas.
(3) 2015-10-06 20
San Franciske esantis „Bay Bridge“ tiltas, anot jo dizainerio, netrukus gali sulaukti liūdnos lemties. Pagrindinis lynas, laikantis „Bay Bridge“ tilto rytinę pusę, yra pažeistas korozijos dėl lietaus vandenų. Tuo pačiu rūdys pažeidė ir tvirtinimo įtaisus, kurie netrukus gali tiesiog imti neatlaikyti apkrovų.
(1) 2015-03-12 26
Iki XIX a. vidurio beveik niekas nestatė aukštesnių nei šešių aukštų statinių, nors techniškai tai būtų buvę įmanoma. Kas gi būtų norėjęs laiptais ropštis aukštyn? O tuo metu naudoti kėlimo mechanizmai saugumu nepasižymėjo. Angliakasių šachtose dažnai nutrūkdavo pakėlimo pintines laikantys lynai.
(0) 2013-05-06 1
Saulėgrąžų lukštai paprastai laikomi bevertėmis šiukšlėmis, tačiau Turkijos inžinierių tyrimo rezultatai byloja, kad tai yra puiki betono žaliava, rašo "Gizmag.com". Iš saulėgrąžų lukštų pagamintas betonas mažiau eižėja – ypač atšilus po šalčių.
(10) 2009-11-20 0
Bendrovės „Berry Plastics“ ir JAV kariuomenės Inžinerinio korpuso specialistai išrado tapetus, kurie yra stipresni už jais apklijuotą mūrinę ar betoninę sieną.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos