Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kosmetinės ir apsauginės medžiagos
 
 

Kosmetinės ir apsauginės medžiagos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-07-08 5
Nors tinkamą apsaugą nuo ultravioletinių saulės spindulių užtikrina kremas nuo saulės su 30 SPF, dermatovenerologai dažnai rekomenduoja teptis kremais su 50 SPF dėl labai paprastos priežasties – žmonės jo linkę teptis mažiau, negu būtina.
(1) 2018-08-09 2
Naujas tyrimas atskleidė, kad neteisingai naudojame kremą nuo saulės, todėl gauname tik 40 proc. SPF apsaugos. Nors ir žinoma, kad nuo saulės spindulių reikia apsaugoti visą odą, kremą visgi tepamės nepakankamai storai.
(1) 2016-06-21 13
Daugiadienės iškylos į gamtą, muzikos festivaliai, nakvynės kempinguose ar palapinėse – visa tai smagu, kol neprispaudžia higieniniai reikalai. Tikra tiesa, dušo tokiomis aplinkybėmis veikiausiai nerasi. Kaip tik apie tokius atvejus pagalvojo gigantiškų drėgnųjų kūno servetėlių Epic Wipes kūrėjai.
(0) 2016-01-14 18
Daugybėje kasdien mūsų vartojamų kosmetikos priemonių yra mažyčių dalelių, kurios kelia mirtiną grėsmę gyvūnijai.
(0) 2015-05-15 0
Prancūzijos bendrovė rado neįtikėtiną būdą, kaip pajusti ir prisiminti mirusiųjų, kuriuos mylėjome, artumą. Katia Apalategui tikina, kad mylimų žmonių kvapą galima išsaugoti kvepalų pavidalu, rašo „The Guardian“.
(0) 2015-04-03 7
Natūralus žmogaus kūno kvapas ne visada būna malonus, ypač jei tas žmogus gausiai prakaituoja. Ne visiems padeda ir dezodorantai. Tokiems žmonėms į pagalbą skuba Karalienės universiteto (Belfastas, Šiaurės Airija) mokslininkai: jie sukūrė kvepalus, kurie tuo labiau kvepia, kuo daugiau prakaituojama.
(0) 2014-05-21 41
Minesota tapo pirmąją valstija, kurioje uždrausta prekyba antibakteriniu muilu.
(0) 2014-02-21 0
Dauguma vartotojų nežino, kad antibakteriniai chemikalai iš esmės yra antibiotikai, kurie efektyviai užmuša bakterijas, bet ne susirgimus sukeliančius virusus. Tokiu muilu nuplaunamos silpniausios bakterijos, tuo tarpu stipresnės išlieka ir įgyja dar geresnes sąlygas daugintis. Galiausiai bakterijos gali tapti atsparios antibakteriniams preparatams.
(0) 2012-12-14 7
Drąsieji Japonijos samurajai nebijodavo nieko ir svajodavo apie didvyrišką mirtį mūšio lauke. Likimo ironija, tačiau samurajus pribaigė, regis, visiškai nekaltas dalykas – moterų makiažas. Tokią išvadą skelbia cheminius ir rentegnologinius samurajų, jų žmonų ir jų palikuonių palaikų tyrimus atlikę Darbo ir aplinkos sveikatos universiteto (Japonija) tyrėjai.
(9) 2012-11-08 2
Mokslininkai iš Europos ragina arba uždrausti, arba bent jau pastebimai apriboti žmogaus organizmui žalingų kvepalų sudedamųjų dalių naudojimą. Specialistai žmogaus sveikatai pavojingų medžiagų aptiko ir garsiuosiuose „Chanel No.5“, ir „Miss Dior“ kvepaluose, skelbia „The Telegraph“.
(1) 2012-09-07 13
Paradoksali istorija nutiko viename iš Jungtinės Karalystės paplūdimių. Smėlėta pakrante Dorsete su savo tėčiu vaikštinėjęs 8-metis berniukas Čarlis Naismitas (Charlie Naysmith) koja paspyrė kažkokį keistą akmenį. Jis tėvą ir sūnų sudomino. Radinį parsinešę namo, jie internete išsiaiškino, jog rado ambros luitą. Pasirodo, ambrą už pasakiškus pinigus supirkinėja kvepalų gamintojai. O daugiau kaip puskilogramį svėręs rastasis egzempliorius, kaip paaiškėjo, ...
(3) 2010-12-28 0
Apie deginimąsi mūsų geografinėse platumose dabar kalbėti, ko gero, būtų kiek per įžūlu. O ir narsuoliai, išdrįstantys viduržiemį, žnaibantis gruodžio speigui prie ekečių nusimesti drabužius, vaikosi tikrai ne aksominio įdegio. Tačiau dalis mūsų tautiečių galbūt planuoja netrukus keliauti kur nors piečiau, į atogrąžų ar pusiaujo platumas. Visiems, turintiems galimybių pasilepinti saulėje, sveikatos priežiūros specialistų rekomenduoja saulės spinduliais mė...
(4) 2010-05-29 0
Beveik pusė iš 500 populiariausių kremų nuo saulės gali pagreitinti odos vėžio vystymąsi, rodo prieš savaitę paviešinto tyrimo rezultatai.
(0) 2010-02-15 0
Iš švarių, ekologiškų produktų pagaminta gydomoji kosmetika yra sveikesnė ir akivaizdžiai brangesnė. O juk ir šioje kosmetikoje nėra nieko stebuklingo - tik natūralios gamtos vaisiai, augalai, mineralai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos