Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kosminės ginklavimosi varžybos
 
 

Kosminės ginklavimosi varžybos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2019-02-19 22
Lazeriniai ginklai vis dar yra laikomi ateities karybos dalimi, tačiau mažai kas suvokia, kad jie jau dabar yra labai pavojingi. Manoma,kad jau kitais metais Kinija turės antžeminį lazerinį ginklą, galintį numušti žemojoje Žemės orbitoje skriejančius palydovus.
(0) 2018-06-23 12
Prezidentas Donaldas Trumpas gyrėsi JAV komercinio kosmoso sektoriaus finansiniu pajėgumu ir verslumu bei žadėjo, kad Amerika dominuos tyrinėjant Mėnulį bei Marsą, taip pat bet kokiose kitose ateities kosmoso lenktynėse.
(0) 2017-12-07 18
Pentagonas paskelbė apie Rusijos ir Kinijos kuriamą bendrą kosminį ginklą. Anot amerikiečių generolo J. Hyteno, Rusija ir Kinija kuria ginklą, kuris gebės nuo žemės numušti JAV palydovus.
(6) 2014-01-18 2
Iš visko sprendžiant, ginklavimosi lenktynės pasaulyje įgauna naują pagreitį: pranešama, kad šiomis dienomis Kinija sėkmingai išbandė pirmąją savo hipergarsinę raketą WU-14.
(10) 2011-09-29 3
Pasiruošimas ateities karams reikalauja novatoriškos minties, apverčiančios aukštyn kojomis įprastą mąstymą, ir modernios karinės vertikalės, pradedant nuo kosminės erdvės ir oro ir baigiant sausumos bei jūrų pajėgomis. Visa tai turi veikti kaip vieningas darinys, lengvai sujungiantis karį ant žemės su palydovu aukštai danguje.
(7) 2011-02-04 0
Skandalingojo “Wikileaks” tinklalapio duomenimis, JAV ir Kinija rungtyniauja demonstracinio pobūdžio militaristinėse kosminės ginkluotės varžybose, priešpalydovinio arsenalo ginklus išmėgindamos su savo nebereikalingais orbitiniais palydovais.
(18) 2010-04-28 1
Daugkartinio naudojimo erdvėlaivį X-37B balandžio 23 d. sėkmingai į orbitą išvedė raketa Atlas 5. Nors tai didelis laimėjimas prie projekto dirbantiems mokslininkams, tačiau kai kuriems užsienio valstybių kariškiams, ypač Rusijos, kelia nerimą.
(13) 2009-11-04 0
Ginklavimosi varžybos kosmose yra „istorinė neišvengiamybė“, pareiškė vienas Kinijos karinių oro pajėgų vadų Xu Qiliangas. Jo žodžiai žymi Kinijos pozicijos pokytį. Anksčiau Pekinas nuolatos pasisakydavo už kosmoso panaudojimą tik taikiems tikslams ir ragindavo susilaikyti nuo kosminių ginklavimosi varžybų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos