Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kosminis internetas
 
 

Kosminis internetas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-03-20 0
2012 metų pabaigoje NASA kartu su Europos kosmoso agentūra sėkmingai baigė taip vadinamo „kosminio Interneto protokolo“ bandymus. Pastarojo projekto esmė – išbandyti interneto protokolą, kuriuo būtų galima palaikyti ryšį tarp Žemės ir kosmoso. Pati bandymų procedūra buvo gana paprasta: iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS) reikėjo valdyti Žemėje esantį robotą.
(5) 2012-04-18 0
Jei garsusis slaptasis agentas ir anekdotų herojus Štirlicas norėtų pranešti savo valdžiai Maskvoje apie strateginius nacistinės Vokietijos planus taip, jog Miuleris niekada nesužinotų apie pranešimo turinį, jis galėtų pasinaudoti globaliu palydovų tinklu.
(4) 2010-11-26 2
Komercinės interneto ryšio per dirbtinius Žemės palydovus paslaugos 2012 m. žengs didelį žingsnį į priekį – jų vartotojams bus pasiūlyta 20 Mb/s sparta.
(3) 2010-01-27 0
Rytoj Pentagonas pradeda 90 dienų truksiančius kosminio interneto maršrutizatoriaus bandymus, kuriais siekiama įvertinti IRIS technologijos tinkamumą JAV ir NATO reikmėms.
(2) 2009-07-10 0
Dabar kosmose tarpplanetinis internetas turi pirmąjį nuolatinį mazgą, esantį Tarptautinėje kosmoso stotyje - TKS ( angl. „ISS“ – „The International Space Station“).
(2) 2009-05-18 0
Šiuo metu JAV valstybinė agentūra „NASA“ taiso tolimojo kosmoso tinklą (DSN – „Deep Space Network“). Praėjusį mėnesį viena iš tinklo lėkščių nustojo veikti ir dėl šios priežasties buvo prarasti svarbūs duomenys, siunčiami iš „Cassini“ kosminio laivo. „DSN“ antenos, esančios Kalifornijos valstijoje, Ispanijoje ir Australijoje, perduoda signalus netoli Žemės orbitos esantiems kosminiams laivams.
(1) 2008-11-19 0
JAV Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso agentūra (NASA) pranešė apie sėkmingus pirmuosius „tarpplanetinio interneto“ bandymus, skelbia „Vnunet.com“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos