Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kosmografija
 
 

Kosmografija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-04 16
Žieminiame Titano ašigalyje yra labai šaltas atmosferos sūkurys. Panašių struktūrų nebūna nei Žemėje, nei Veneroje ar Marse – čia, priešingai, atmosfera virš ašigalių dažnai būna kiek šiltesnė, nei truputį toliau nuo jų, nes ties ašigaliais paviršiaus link judantis oras yra suspaudžiamas ir įkaista. Dabar pasiūlytas tokios Titano struktūros paaiškinimas.
(2) 2016-08-25 21
Tikriausiai visi prisimena majų kalendorių, kuris baigėsi ties 2012-aisiais. Daug žmonių tada jaudinosi, kad tuo metu ištiks ir pasaulio pabaiga.
(0) 2015-11-25 30
Atsižvelgiant į naują NASA tyrimą, Žemės planeta gali būti apsupta tankiais tamsiosios medžiagos „plaukais“. Ši tamsioji materija yra nematoma paslaptinga medžiaga, kuri sudaro 27 procentus visos materijos bei energijos mūsų Visatoje.
(0) 2014-11-11 46
Užtarnauto poilsio išėjęs mokslininkas Kipas Thorne`as žvelgia į juodąją bedugnę, kurią padėjo sukurti, ir galvoja: „Žinoma, kodėl gi ne. Būtent taip ji funkcionuotų“. Jo sugalvota juodoji bedugnė yra beprecedenčio tikslumo simuliacija. Ji sukasi beveik šviesos greičiu, įtraukdama Visatos daleles.
(2) 2013-06-07 0
Mus supančios Visatos trimatė struktūra kada nors mokslui taps žinoma ne prasčiau nei mūsų apylinkių geografija – astronomai kuria naują žemėlapių kartą, kuri atskleidžia mūsų kosminės kaimynystės sudėtingumą ir mūsų vietą Visatos struktūroje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos