Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kova su Islamo valstybe
 
 

Kova su Islamo valstybe

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-09-01 45
Pentagonas, keršydamas už praėjusios savaitės sprogdinimą Kabule, kai žuvo daugybė afganistaniečių civilių ir trylika JAV karių, šeštadienį grupuotės „Isis-K“ kovotojams smogė išskirtine „Hellfire“ raketa. Kad būtų sumažinta tikimybė, jog nukentės su taikiniu nesusiję žmonės, buvo panaudoti ne sprogmenys, o specialūs peiliai, rašo „The Wall Street Journal“.
(0) 2018-05-09 8
Sirijoje jau septynerius metus vyksta žiaurus ir negailestingas pilietinis karas. Prezidento Basharo Assado kariai, sukilėliai ir „Islamo valstybės“ džihadistai - tai trys kariaujančios pusės. Sirijos miestas Rakka tapo vienas iš pagrindinių kruvino konflikto vietų. BBC atskleidė tai, kas vyksta teroristinės organizacijos viduje ir šios pasaulinės tragedijos užkulisiuose. Leidinys papasakojo istoriją apie tai, kaip vienas taikus aktyvistas pateko į kruviną karo mėsmalę.
(2) 2017-11-15 36
Lapkričio 14-osios rytą Rusijos Gynybos reikalų ministerija savo „Twitter“ ir „Facebook“ paskyrose paskelbė keletą įrašų rusų, arabų ir anglų kalbomis, kuriose teigė demonstruojanti „nepaneigiamus įrodymus“, kad JAV kolaboruoja su ISIS pajėgomis.
(0) 2017-09-11 0
Kol vieni teigia, kad amerikiečių „Visų bombų motina“ yra galingiausia nebranduolinė bomba pasaulyje, rusai nesutinka. Jie teigia,kad jų turimas „Visų bombų tėvas“ yra bent keturis kartus galingesnis. Dabar šaltiniai Sirijoje teigia, kad galingiausias rusų nebranduolinis sprogmuo buvo panaudotas šalies Deir ez Zoro mieste.
(4) 2017-05-19 -17
Dramatiškame vaizdo įraše matyti, kaip Irako karys važiuodamas Mosulo gatvėmis pastebi lekiančią mašiną. Įtardamas, jog tai galimas grupuotės ISIS išpuolis, karys užblokuoja kelią automobiliui. Jis negailėjo savo gyvybės ir tikėjosi tokiu būdu išgelbėti savo komandą.
(12) 2017-04-11 32
Amerikiečiai dalyvavo beveik visuose svarbiausiuose šio šimtmečio kariniuose konfliktuose. Vargu ar įmanoma tiksliai suskaičiuoti, kiek pinigų per tą laiką buvo išleista JAV karo mašinai, bet portalas warhistoryonline.com suskaičiavo, kurie karai amerikiečiams kainavo brangiausiai.
(7) 2016-12-19 3
Rusija aktyvius karo veiksmus pradėjo po branduolinio susitarimo su Iranu, kad šalis būtų mažiau priklausoma nuo kitų tarptautinių faktorių, sako Tel Avivo universiteto politikos mokslų daktaras Niras Bomsas.
(6) 2016-11-08 14
<i>Nors <a href=\"http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/redakcijos_akiratis/S-57669/\">technologijos žadėjo sutriuškinti IV mitologiją</a>, ši organizacija, regis, nusprendė atnaujinti d
(0) 2016-11-04 19
Pirmą kartą daugiau nei per dvejus metus Rytų Mosulo gyventojai visą dieną praleido akylai neprižiūrimi „Islamo valstybės“ (IS) džihadistų – į miestą trečiadienį įvažiavo Irako specialiosios pajėgos. Civiliai ir džiaugėsi, ir iš džiaugsmo verkė. Visa tai stebėjo su irakiečiais į Mosulą patekęs „The New York Times“ korespondentas.
(2) 2016-10-18 31
<i>Savaitgalį Irako ginkluotosios pajėgos ir jų sąjungininkai pradėjo Mosulo išlaisvinimo operaciją. Mosulas laikomas „Islamo valstybės“ sostine šioje šalyje. Kodėl šis mūšis gali ta
(8) 2016-09-30 20
Namų šeimininkė iš Irako keršija ISIS teroristams dėl savo artimųjų mirčių. Ji pjauna jiems galvas ir kepa jas ant keptuvės, o kūnus degina lauže, praneša CNN.
(2) 2016-08-08 16
Sirijoje esanti Kuveireso karinė oro bazė trejus su puse metų atlaikė teroristinės organizacijos „Islamo valstybė“ (IV) kovotojų apgultį – dvejus metus be jokio pastiprinimo, kol pagaliau į pagalbą atvyko Sirijos kariuomenės pajėgos, rašo „The Independent“ žurnalistas Robertas Fiskas.
(1) 2016-07-01 9
Dar visai neseniai tik Sirijoje siaubą kėlusi kūną bjaurojanti liga dabar išplito visuose Artimuosiuose Rytuose, nes milijonai žmonių bėga iš karo apimtos šalies.
(0) 2016-05-06 18
Įrašą apie šiuos įvykius kažin ar būtumėte kada pamatę „Islamo valstybės“ (ISIS) paskyrose socialiniuose tinkluose. Tačiau mus pasiekė atgarsiai apie kitokią ISIS gyvenimo pusę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos