Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kova su autorinių teisių sergėtojais
 
 

Kova su autorinių teisių sergėtojais

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(17) 2017-03-29 -62
Populiari failų dalinimosi svetainė Linkomanija.net nuo pirmadienio nepasiekiama, tačiau tai, Lrytas.lt žiniomis, tik laikini sutrikimai. Užtat autorių teisių gynėjai išgalando ginklus ir artimiausiais mėnesiais tikisi suduoti rimtą smūgį ne tik šiai, bet ir kitoms Lietuvoje populiarioms interneto piratų svetainėms.
(0) 2017-02-24 -25
Atrodytų, visi žino, kaip atrodo piratavimas internete: parsisiunčiamos „torrent“ tipo nuorodos, o kartu su jomis vėliau – ir autorių teisių saugomas turinys. Tačiau per knygų mugėje vykusią diskusiją svečias iš Rumunijos papasakojo apie kiek kitokią techniką.
(5) 2017-02-21 -18
Jungtinės karalystės valdžia surašė „Savanorišką veiklos kodeksą“, kurio paskirtis yra mažinti autorių teises pažeidžiančių paieškos rezultatų matomumą.
(0) 2016-12-05 9
<i>Islandijos prezidentas Guðni Jóhannesson paprašė Piratų partijos lyderės Birgitta Jónsdóttir suformuoti naują vyriausybę, – dviems stambiausioms Islandijos partijoms koalicijos suformuo
(14) 2016-09-02 97
Svetainės Linkomanija.net administratorių stebina autorių teisių gynėjų užmojai blokuoti prieigą prie tinklalapio. Juk nemokamo turinio netrūksta ir kitose populiariose svetainėse, pavyzdžiui, „YouTube“ – ar blokavimas gresia ir joms?
(18) 2016-07-22 21
Ukrainos pilietis, laikomas didžiausio pasaulyje internetinio piratavimo tinklo „Kickass Torrents“ vadeiva, trečiadienį buvo suimtas Lenkijoje. Pasklidus šiai žiniai, tapo neįmanoma prisijungti ir prie lietuviškojo „Linkomanijos“ puslapio.
(0) 2016-04-14 17
Islandijos Piratų partija, įsteigta 2012 metais kaip nežymi protestų grupė, dabar netikėtai atsidūrė pozicijoje, kai galėtų iškilti į valdžią – šalyje, kuriai įgriso politinis ir finansinis isteblišmentas.
(1) 2015-12-23 153
Didžiausią pasaulyje failų dalinimosi svetainę „The Pirate Bay“ įkūręs Peteris Sunde jau atsėdėjo jam skirtą kalėjimo bausmę, tačiau pramogų industrijai vyras tebėra skolingas milijonus. Visgi klysta manantys, kad jis išmoko pamoką ir daugiau nekaišios pagalių į autorių teisių gynėjų ratus.
(3) 2015-02-24 38
Interneto paieškų pasauliniai lyderiai „Google“ yra nuolat bombarduojami įvairių kovotojų su piratavimų pareiškimais ir prašymais iš paieškos rezultatų išbraukti vieną ar kitą svetainę.
(27) 2014-12-24 12
Paskaitę svetainės Torrentfreak.com išplatintus planuojamos antipiratinės kampanijos scenarijus, supratome, kad ten koncentruota juoko dozė kitą piratą gali ir užmušti. ĮSPĖJIMAS: čia pateiktas siužetas, kurio herojai yra visiems žinomi personažai-parodijos. Jie niekada negyveno realiame pasaulyje, tad niekada nedarė to, apie ką kalba. Tai juodasis humoras, o ne elgesio pamokėlė. Čia pašiepiama kvailystė, o ne skatinama prievarta.
(0) 2014-01-07 1
Vos prieš pusmetį vienos didžiausių bylų dalinimosi svetainių pasaulyje „The Pirate Bay“ pristatyta naršyklė „PirateBrowser“ šiandien atsisiųsta jau per 2,5 mln. kartų. Tačiau tuo nevienareikšmiškai vertinamos svetainės kūrėjų ambicijos nesibaigia, praneša „TorrentFreak“.
(2) 2013-11-01 0
Praėjus beveik dviem savaitėms po uždarymo, visame pasaulyje žinomas failų dalinimosi tinklalapis „isoHunt“ prikeltas ir tęsia veiklą kitu adresu.
(14) 2013-06-26 0
Viena didžiausių Gvatemalos draudimo kompanijų „Seguros Universales“ padavė į teismą programinės įrangos gamintoją „Microsoft“ už tai, kad jos atstovai be išankstinio įspėjimo atliko reidą ir tikrino, ar kompiuteriuose naudojama legali programinė įranga.
(7) 2013-01-18 0
Failų dalinimosi svetainės Linkomanija.net buvęs administratorius Kęstas Ermanas apskundė Vilniaus apygardos teismo sprendimą, kuriuo buvo patenkintas korporacijos „Microsoft“ jam ir jo kompanijai „n5“ iškeltas ieškinys ir priteista 130 tūkst. Lt kompensacija.
(6) 2012-11-23 14
Kompiuterinių programų autorių teisei neleisti legaliems programų naudotojams samdyti kitas IT kompanijas dėl programų funkcionalumo išplėtimo iškilo grėsmė – Europos Sąjungos teisingumo teisme nagrinėjama byla, kurioje generalinis advokatas, atstovaudamas Europos Komisijos interesus, siekia šį draudimą panaikinti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos