Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kova su piratais Lietuvoje
 
 

Kova su piratais Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(26) 2017-02-02 2
Viena iš populiariausių Lietuvoje „torrent“ nuorodų dalijimosi svetainė „Linkomanija“, panašu, ruošiasi jiems nepalankiam teismo sprendimui – praėjusių metų rugsėjį buvo registruoti keturi nauji interneto domenai, galimai tinkami perimti linkomanija.net adreso vaidmenį tuo atveju, jeigu pastarasis būtų blokuojamas.
(5) 2017-01-13 7
Nuo metų pradžios įsigaliojus naujiems įstatymams aiškėja vis daugiau detalių, kam dar teks patuštinti pinigines „Sodros“ naudai.
(7) 2016-11-03 -13
Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (ESTT) priėmė svarbų sprendimą byloje dėl programinės įrangos perpardavimo tretiesiems asmenims – toks sprendimas gali turėti įtakos visiems asmenims, kada nors įsigijusiems naudotus kompiuterius su programine įranga.
(8) 2016-10-13 -19
Kiekvienas verslininkas, prieš įsidėdamas savo interneto svetainėje ar socialinio tinklo paskyroje nuorodą į kūrinį, turės įsitikinti, kad tas kūrinys paskelbtas turint teisių turėtojo sutikimą, rašoma teisininkų komentare, kurį parengė advokatė Asta Macijauskienė.
(38) 2016-09-23 40
LATGA džiaugiasi – praėjusią savaitę ES Teisingumo teismo sprendimas panaikino iki šiol piratiniams tinklalapiams egzistavusias landas, o Lietuvos interneto paslaugų teikėjai nelaukdami teismo sprendimo sutiko Lietuvoje blokuoti piratinius tinklalapius. Vis dėlto tiek interneto tiekėjai, tiek specialistai interneto cenzūrą vadina neefektyviu kovos su piratavimu įrankiu.
(40) 2016-09-21 59
Blokuoti failų dalijimosi svetainę „Linkomanija“ per teismą spaudžiami Lietuvos interneto paslaugų teikėjai ugnį nusprendė gesinti ugnimi: jie siūlosi uždrausti viską, ko tik autorių teisių gynėjai paprašys. Bet ekspertams kilo klausimų, kur interneto cenzūros riba?
(8) 2016-09-13 19
Paskelbtas šalių, daugiausiai naudojančių nelegalius filmų transliavimo puslapius, sąrašas.
(15) 2016-09-02 97
Svetainės Linkomanija.net administratorių stebina autorių teisių gynėjų užmojai blokuoti prieigą prie tinklalapio. Juk nemokamo turinio netrūksta ir kitose populiariose svetainėse, pavyzdžiui, „YouTube“ – ar blokavimas gresia ir joms?
(17) 2016-08-26 43
Užblokuoti svetainę Linkomanija.net pasišovę autorių teisių gynėjai nusitaikė į interneto paslaugų teikėjus (IPT). Bet šie nenori šokti pagal svetimą dūdelę.
(18) 2016-07-22 20
Ukrainos pilietis, laikomas didžiausio pasaulyje internetinio piratavimo tinklo „Kickass Torrents“ vadeiva, trečiadienį buvo suimtas Lenkijoje. Pasklidus šiai žiniai, tapo neįmanoma prisijungti ir prie lietuviškojo „Linkomanijos“ puslapio.
(23) 2016-07-08 -135
Su kuo lietuviams gėda kalbėtis apie nelegalius įrašus? Kada pokalbis apie paskutinę serialo „Sostų žaidimai“ („Game of Thrones“) sezono seriją tampa tabu? O kas geriausiai išklauso interneto piratų pomėgius ir paslaptis?
(40) 2016-06-22 -89
Asociacija LATGA Vilniaus miesto apylinkės teismui įteikė ieškinį, kuriuo prašo įpareigoti interneto paslaugų teikėjus panaikinti prieigą prie nelegaliai Lietuvos ir užsienio autorių kūrinius skelbiančios svetainės Linkomanija.net.
(0) 2016-05-16 13
JAV Aukščiausiasis Teismas šių metų balandį garsiojoje „Google“ knygų byloje (Authors Guild v. Google books), trukusioje daugiau nei dešimtmetį, priėmė sprendimą atmesti Autorių gildijos (angl. Authors Guild) apeliacinį skundą dėl autorių teisių pažeidimo.
(8) 2016-04-10 7
Vasario viduryje penkioms šalies leidykloms pateikus ieškinį Vilniaus apygardos teismui dėl neteisėto lietuviškų el. knygų platinimo ir pelnymosi iš jo portale visosknygos.com, byloje pasiekta pirmoji leidėjų pergalė. Pagal teismo nutartį, portalo domenas buvo blokuotas, o tai Lietuvoje, teisininkų teigimu, visiškai nauja praktika.
(8) 2016-02-26 5
Didieji Lietuvos leidėjai pradėjo kovą su knygų piratavimu. Vasario viduryje penkios šalies leidyklos pateikė ieškinį Vilniaus apygardos teismui dėl autorių teisių pažeidimo. Juo prašoma pritaikyti sankcijas interneto portalo Visosknygos.com valdytojui, kuris nelegaliai pelnėsi iš šių leidyklų išleistų knygų. Tai pirmas atvejis šalies istorijoje, kai teismui teikiamas ieškinys dėl lietuviškų knygų piratavimo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos