Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kova su piratais Lietuvoje
 
 

Kova su piratais Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(17) 2015-12-29 -16
Seimas balsavo dėl naujų už tuščias laikmenas ir įrenginius kūrėjams mokamo kompensacinio atlyginimo tarifų. Jų pokyčius įtvirtinančios Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pataisos buvo parengtos atsižvelgus į nuolat vykstantį technologinį progresą.
(7) 2015-11-27 -30
Spartus technologinis progresas koreguoja skaitmeninių laikmenų apmokestinimą. Seime bus svarstomos jų pokyčius numatančios įstatymo pataisos.
(8) 2015-08-09 -47
Mes esame internetinių vagių karta, sako klasterio kovai prieš piratavimą „Clear digital world“ vadovas Romanas Matulis. Pasak jo, piratavimas mūsų šalyje yra problema, o vartotojai yra tapę nesąžiningo verslo įkaitais.
(36) 2015-08-05 -35
Lietuva yra laikoma valstybe, kurioje intelektinės nuosavybės teisių pažeidimų mastas yra ypač didelis. Nors dauguma lietuvių teigia, kad intelektine nuosavybe naudojasi tik legaliais būdais, tačiau iš tiesų šiais rezultatais pasitikėti neverta.
(7) 2015-06-06 8
Kol Lietuvos startuoliai kuria viena už kitą unikalesnes technologijas, o rizikos kapitalas, būtinas globaliai plėtrai, versle tampa vis labiau prieinamas, šalies teisininkai griebiasi už galvos – 4 iš 5 startuolių nėra apsaugoję savo intelektinės nuosavybės, o kas trečias pradeda veiklą neapsibrėžęs tikslių įmonės akcijų pasidalijimo proporcijų. Tokias tendencijas rodo VšĮ „Versli Lietuva“ drauge su advokatų kontora TRINITI atlikta startuolių apklausa.
(27) 2015-05-05 -25
Rimbas ar meduolis – kas labiau skatina žmogų paklusti įstatymams ir taisyklėms? Ar turime vagies mentalitetą? Ar įmanoma pakeisti ilgai diegtas ydingas vertybes ir įsitikinimus? Šiomis temomis „Clear Digital Worl“ klasterio, ieškančio optimalių piratavimo problemos sprendimų, organizuotoje konferencijoje „Švietimas ar persekiojimas – kas efektyviau kovojant prieš piratavimą?“ diskutavo psichoterapeutas prof. Eugenijus Laurinaitis, vyriausias policijos kapelionas Algirdas Toliatas ir kt. pranešėjai. Pasak prof. Eugenijaus Laurinaičio, vagystes internete, kaip ir kitus blogus žmogaus sprendimus, dažnai lemia visuomenės spaudimas ir neteisingai pasirinkti autoritetai.
(11) 2015-04-08 -48
„Baltic Software Alliance“ (BSA) duomenimis, Rytų Europa, taip pat ir Lietuva, nuolat įvardijama kaip viena iš piratavimo lyderių pasaulyje, tad nenuostabu, kad mūsų šalyje ši problema itin aktuali.
(20) 2015-03-07 -3
Lietuviai jau kelerius metus džiaugiasi nauju mokesčiu, kuris taikomas perkant bet kokius įrenginius, turinčius atminties laikmenas. Nuo šiol šį malonumą galės pajausti ir visos Europos skaitmeninės technikos pirkėjai.
(5) 2015-01-30 -15
Daugiau nei dešimtadalis lietuvių muziką, filmus, elektronines knygas ir kitą intelektinę nuosavybę dažniausiai įsigyja nelegaliai, rodo ketvirtadienį Kultūros ministerijoje pristatytas tyrimas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos