Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kova su šešėliniu verslu
 
 

Kova su šešėliniu verslu

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-07-25 3
Ilgai atidėliotas pirmasis nacionalinis čekių žaidimas įvyks jau šį rudenį. Žaidime norintys dalyvauti gyventojai galės internetiniame tinklalapyje užregistruoti kasos aparatų kvitus, iš kurių naudojant atsitiktinį skaičių generatorių bus išrinkti laimėtojai. Jie gaus piniginius prizus.
(7) 2017-01-26 30
„Lietuva pastatys sieną, o Rusija už ją sumokės“, – taip juokaujama, perfrazuojant JAV prezidento Donaldo Trumpo pažadą pasienyje su Meksika pastatyti sieną, už kurią sumokėtų patys meksikiečiai. Lietuvių ambicijos kuklesnės, bet aiškėja, kad nuo Rusijos apsitverti panorusi Lietuva gali dar šiemet įgyvendinti sumanymą. O jo prasmė – ne tik simbolinė.
(1) 2016-10-06 13
Dešimtys tūkstančių indų deklaravo turį 9,5 mlrd. dolerių (per 8,4 mlrd. eurų), gautų neteisėtu būdu arba nedeklaruotų dėl mokesčių vengimo, šeštadienį pareiškė Indijos finansų ministras.
(33) 2015-05-02 12
Ar nuslėpti mokesčius, ar nenuslėpti ir bankrutuoti – tai yra pagrindinis etinis klausimas, kurį turėtų atsakyti tie žmonės, kurie mano, jog įmonės privalo nenuslėpti mokesčių, net jei ir bankrutuotų. Taip „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė Lietuvos laisvosios rinkos instituto vyresnysis ekonomistas Vytautas Žukauskas.
(15) 2015-04-06 24
Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka griebiasi sovietinių metodų, bandydamas pakelti vis labiau smunkantį šalies ūkį. Nuo šiol piniginių baudų sulauks darbo neturintys baltarusiai. Tokiu būdu bus siekiama ištraukti iš šešėlio mokesčių nemokančius ir tikrąsias pajamas slepiančius šalies gyventojus.
(2) 2015-02-10 15
Kol Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas nelabai sėkmingai kūrė taksi paslaugų bendrovę „Vilnius veža“ (kuri sudegė po Konkurencijos tarybos nuosprendžio ir dėl kurios veikiausiai bus serija teismų), pasaulyje labai išpopuliarėjo startuolis „Uber“ – jis sudrebino ir iš esmės keičia taksi paslaugų sektorių.
(8) 2014-07-10 10
Lietuvoje nuo kitų metų gyventojai tarpusavyje grynaisiais greičiausiai galės atsiskaityti iki 15 tūkst. eurų (51,8 tūkst. litų), o atsiskaitant su įmone arba komercine veikla užsiimančiu gyventoju - iki 5 tūkst. eurų (17,3 tūkst. litų).

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos