Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kovinės maskuotės būdai
 
 

Kovinės maskuotės būdai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2017-02-03 -13
Rusijos kariuomenė artimiausiu laiku tikriausiai bus aprūpinta vadinamaisiais nematomaisiais apsiaustais, leidžiančiai apsaugoti ginkluotę ir karinę techniką nuo elektroninių kovos priemonių, ketvirtadienį pareiškė vienos elektronikos įmonės aukšto rango pareigūnas.
(4) 2016-03-21 35
Vokietijos fotografas Simonas Menneris prieš kelerius metus nustebino pasaulį sukūręs projektą „Kamufliažas“. Įspūdingose nuotraukose jis įamžino Alpių kalnų grožį ir Vokietijos kariuomenės Bundesvero snaiperius. Menininkas nusprendė tęsti projektą, o naujais savo modeliais pasirinko Lietuvos kariuomenės šaulius.
(0) 2016-03-18 13
Pateikiame fotografijas-atsakymus. Jose užsimaskavę Baltijos šalių snaiperiai apibrėžti raudonu apskritimu.
(10) 2015-01-16 138
Pateikiame fotografijas-atsakymus, kuriose užsimaskavę snaiperiai apibrėžti raudonu apskritimu.
(2) 2015-01-16 55
Šitas, kurį matote šioje fotografijoje, nesiskaito – jis jau palikęs tarnybos postą :)
(0) 2014-10-30 12
Ateityje tankai turės sistemą, galinčią imituoti aplinką, tokiu būdu tankai taps panašūs į chameleonus. Bent jau to siekia mokslininkai iš Lenkijos technikos inžinerijos instituto. Sistema pavadinimu „Chameleonas“ skirta ateities karinėms transporto priemonėms, pavyzdžiui tankui PL-01, kurį sukūrė „Obrum“ – karinių transporto priemonių ir technologijų įmonė Pietų Lenkijoje.
(2) 2014-04-08 1
Didžiulis laivas jūroje plika akimi matomas net iš labai toli. Vis dėlto nemažai karo laivų dar nuo Pirmojo pasaulinio karo laikų gana neblogai maskuojami. O maskuojami jie ypatingu laivo nudažymu: ypatingai nudažytas laivas tampa... nematomas.
(5) 2014-03-22 14
Šiame straipsnyje specialiosiomis vadiname karinės technikos ir ginkluotės aptikimo mažinimo technologijas. Aptikimo mažinimo tikslas yra klaidinti priešą, nepateikiant duomenų apie savas pajėgas ir jų veiksmus. Taikant aptikimo mažinimo technologijas, lėktuvai, sraigtasparniai, antvandeniniai ir povandeniniai laivai, raketos tampa mažiau matomi arba visiškai nematomi radiolokatoriais, hidrolokatoriais, neaptinkami infraraudonųjų spindulių šaltiniai ir kt. Naudojamos įvairios priemonės. Vienas iš aptikimo mažinimo būdų yra priešo klaidinimas elektromagnetinės energijos atspindžio krypties keitimu arba šios energijos absorbavimu.
(22) 2012-12-11 15
JAV kariuomenė investuoja į maskuojamųjų medžiagų tobulinimą ir skelbia, kad nebe už kalnų laikai, kai šios šalies kariai taps visiškai nematomi, skelbia CNN. Pranešime spaudai tvirtinama, kad vadinamoji „Quantum Stealth“ maskuojamoji medžiaga išlenkia šviesos bangas ir ją vilkintį asmenį paverčia absoliučiai nematomu.
(0) 2012-01-12 0
Gynybinės sistemos povandeninį laivą gali aptikti dviem būdais. Pirmasis iš jų – sonaras, kurio skleidžiamos bangos atsispindi nuo laivo paviršiaus ir išduoda gelmėje tūnančio laivo vietą. Antrasis – radaras, kuriuo galima aptikti nežymias vibracijas jūroje ar jos paviršiuje. Tačiau visai gali būti, jog netoli tie laikai, kai abu šie metodai taps nebeveiksmingi – mokslo pasaulyje kuriami akustiniai ir skystosios terpės „apsiaustai“, kuriuos „vilkintys“ povand...
(0) 2012-01-07 0
Kada nors gali išaušti diena, kai slaptos operacijos bus atliekamos iš tiesų slaptai: Pentagono finansuojamiems fizikams pavyko dar labiau padidinti „laiko skylių“ trukmę, rašo wired.com.
(5) 2010-07-21 0
Vokietijos valdžia atominių jėgų apsaugai leido naudoti naują techninę priemonę – rūko granatas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos