Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kriptografija
 
 

Kriptografija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-12 14
Šifruojamo susirašinėjimo programėlės „Telegram“ anoniminių vartotojų mobiliojo ryšio telefono numerius jau galima nustatyti naudojant „Cryptoscan“ programą, pareiškė ją sukūrusio Rusijos legitimumo ir politinių protestų tyrimų centro direktorius Eugenijus Venediktovas.
(3) 2018-07-03 49
Žmonės smalsūs, jiems paslaptys patinka – tiek turėti savas, tiek šniukštinėti svetimas. Nenuostabu, kad per civilizacijos tūkstantmečius žmonės šiuos užsiėmimus ištobulino. Ir dabar
(1) 2017-01-08 34
<em>Kartą ryte jums nepavyks pasitikrinti elektroninio pašto. Kaip tyčia, vienu metu suges visos žinučių programos, neatsidarys feisbukas ir didžioji dalis interneto puslapių. Pakibs ir banko
(0) 2016-11-01 15
<i>Pora <b>Google Brain</b> mokslininkų atliko neįprastą eksperimentą: sukūrė du neurotinklus (NT), iš kurių du — Alisa ir Bobas — keitėsi šifruotomis žinutėmis, o trečiasis NT — E
(0) 2016-09-30 16
<i>Atskiri fotonai idealiai pritaikyti skaitmeninės informacijos perdavimui, – kiekvienas fotonas koduoja 0 ar 1. Šiuo atveju lengva įsivaizduoti, kad vienas fotonas ir tegali pernešti vieną bi
(4) 2016-07-30 14
Europolas, Nyderlandų policija, „Kaspersky Lab“ ir „Intel Security“ pradėjo bendrą iniciatyvą kovojant su programomis šifruotojomis ir išpirkos reikalaujančiais virusais.
(0) 2016-03-11 25
Sąmokslai, karai, pasikėsinimai, slaptoji diplomatija – XVII šimtmetis buvo tikras Europos šnipinėjimo aukso amžius. Svarbų vaidmenį agentūriniame darbe vaidino moterys: joms buvo paprasčiau išsklaidyti priešų įtarumą, ir dar joms nebuvo lygių išradinėjant neįprastus slaptų laiškų šifravimo ir maskavimo būdus. XVII amžiaus moterų-šnipių paslaptis atskleidė olandų istorikė Nadine Akkerman, o dalijasi jomis portalas „lenta.ru“.
(3) 2015-11-09 34
<i>Reikia perduoti paslaptį? Fizikos dėsnių stiprumo kodas jau pasiekiamas ranka ir galės užtikrinti, kad mūsų duomenys nebenutekės</i>
(0) 2014-09-09 1
<em>Pirmieji „faktorizavimo fabriko“ bandymai sumušė milžiniškų skaičių skaidymo į pirminius skaičius rekordą. Vieną dieną tai gali priversti kompanijas sustiprinti savo internetinį
(0) 2014-01-05 0
JAV Nacionalinio saugumo agentūra (NSA) deda pastangas sukurti kvantinį kompiuterį, kuris leistų įveikti beveik visus šifrus, pranešė dienraštis „The Washington Post“.
(8) 2013-12-06 3
Įdomu, kokiais išmaniaisiais telefonais naudojasi įvairių šalių prezidentai? Pavyzdžiui, JAV valstybės galva Barakas Obama teigia, jog norėtų turėti išmanųjį telefoną iPhone, tačiau jam negalima.
(15) 2013-09-09 0
Amerikiečių ir britų žvalgybos agentūros bendradarbiauja, ieškodamos būdų, kaip įveikti šimtams milijonų žmonių privatumą ir saugumą internete garantuojančias šifravimo sistemas. Kaip rašo „The Guardian“ ir „The New York Times“, vienas slaptos JAV programos „Bullrun“ tikslų – paveikti didžiąsias informacinių technologijų kompanijas, kad šios savo produktuose sąmoningai paliktų saugumo spragų, kurias galėtų išnaudoti žvalgybinkai.
(0) 2013-06-25 0
Kriptografija (iš gr. κρυπτός, kryptó s 'paslėptas' + gr. γράφειν, graphein 'rašyti') – mokslas, tiriantis informacijos užšifravimo ir iššifravimo metodus. Tiek senovėje, tiek dabar kriptografija gali būti naudojama apsaugoti ypač slaptas bendravimo formas – šnipų ar diplomatų siunčiamus pranešimus ir panašiai. Atsiradus internetui šis mokslas tapo ypač svarbus slaptos informacijos saugojimui bei jos siuntimui atvirais tinklais.
(0) 2013-03-19 0
Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir kiti šios šalies vadovai, kuriems prieinamos valstybinės paslaptys, netrukus gaus naujus itin apsaugotus mobiliojo ryšio telefonus, pranešė verslo savaitraštis „Wirtschaftswoche“.
(2) 2013-01-17 3
Vokiečių „Enigma“ (vok. mįslė) arba elektromechaninė šifravimo mašina laikoma vienu įdomiausių išradimų, naudotų Antrajame pasauliniame kare. Jos žinutėse užkoduota informacija iki šių dienų paliko begales neatsakytų klausimų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos