Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kvėpavimo sistema
 
 

Kvėpavimo sistema

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-10-29 1
Kosulys yra daugelio ligų išraiška, tačiau nors pandemija šalyje tampa vis grėsmingesnė, o ir gripo sezonas pamažu įsibėgėjo, nemažai žmonių vis dar dažnai ignoruoja šį simptomą. Medikai sako, kad net tuo atveju, jei kosulys nėra susijęs su koronavirusu ar gripu, jis vis tiek gali slėpti sunkias ligas, apie kurias pacientai dažnai nė nesusimąsto.
(0) 2020-07-01 4
Nuo pat pirmųjų pranešimų Uhane, Irane ir vėliau Italijoje mes žinome, kad uoslės praradimas (anosmija) yra vienas iš koronaviruso simptomų. O dabar, po ne vieną mėnesį girdėtų pranešimų apie tokius atvejus ir rimtesnius klinikinius tyrimus, galima teigti, kad atrastas modelis, kaip virusas sukelia tokį uoslės praradimą.
(1) 2020-06-19 6
Britų mokslininkas, tyręs nuo COVID-19 mirusių žmonių, kurie buvo gydomi mėnesį ar ilgiau, palaikus, sakė, kad kai kurių mirusiųjų organai „buvo visiškai sunaikinti“. Ypač daug žalos koronavirusas padaro plaučiams.
(0) 2020-06-08 9
Plačiai skelbta, kad mūsų žarnyno bakterijos gali turėti tiesioginės įtakos mūsų sveikatai. Tačiau naujausias mokslinis tyrimas rodo, kad egzistuoja ryšys tarp mūsų sveikatos ir mikrobiomos mūsų... nosyje.
(0) 2020-05-15 7
Mokslininkai išsiaiškino, kas verčia mus dūsauti – ir tai paneigia populiarų mitą, kad dūsaujame dažniausiai iš nevilties.
(0) 2020-05-12 2
Internetas yra labai naudingas informacijos šaltinis, bet kartu ir pavojinga vieta, kur galima kalbėti temomis, kurių visai nesupranti. Nesunku surasti patarimų, kaip tvarkytis su COVID-19 - arbatos, eteriniai aliejai ir net alkoholiniai gėrimai, kaip žadama, gali greitai išgydyti nuo šios ligos. Tačiau neseniai „Twitter“ tinkle paplito kiek kitokie patarimai - gydytojas teigia, kad COVID-19 pacientams gali padėti kvėpavimo pratimai.
(0) 2020-04-18 11
Amerikietis Davidas Latas, kuriam šešias dienas vienoje Niujorko ligoninių buvo dirbtinai ventiliuojami plaučiai, aprašė savo patirtį. Pasak jo, po šios procedūros gyvenimas nėra toks, koks buvo anksčiau. „Bėgiodavau maratonus, o dabar negaliu pereiti per kambarį ar užlipti laiptais nepritrūkęs oro“, – rašo jis.
(3) 2020-04-07 14
Santaros klinikų pulmonologijos ir alergologijos centro vadovas profesorius Edvardas Danila „Delfi“ laidoje „Sveikatos receptas“ išdėstė svarbias detales apie koronaviruso sukeltą plaučių uždegimą ir atsakė į aktualiausius klausimus apie šios ligos gydymą bei galimas komplikacijas.
(1) 2020-03-17 27
Daliai nuo koronaviruso pasveikusių pacientų nustatyti plaučių pažeidimai, sumažėjęs funkcionalumas. Anot Honkongo medikų, tokiems žmonėms pristinga oro net paėjus šiek tiek sparčiau nei įprastai. Apie tai pranešė laikraštis „The South China Morning Post“.
(0) 2020-03-07 45
Koronavirusui, kurio pradinis epicentras buvo Kinijos Hubėjaus provincijos sostinė Uhanas, toliau plintant po pasaulį, užsikrėtimo atvejų Europoje vis daugėja. Virusas perskriejo Atlantą – Pietų Amerikoje koronavirusas diagnozuotas brazilui. JAV didmiestis San Fransiskas, baimindamasis viruso, paskelbė ekstremalią padėtį. Ekstremali padėtis paskelbta ir Lietuvoje, o virusas plinta ir po palyginti netolimas šalis: jis nustatytas Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje, Baltarusijoje.
(0) 2020-03-03 18
Kinijoje atlikta pirmo paciento, mirusio nuo COVID-19, autopsija, parodžiusi, kokius plaučių pažeidimus sukelia virusas, – rašo Kinijos leidinys „South China Morning Post“.
(0) 2020-02-24 21
Klajoklių nardytojų genties nariai ilgainiui išsivystė didesnes blužnis, kurios leidžia jiems gaudyti žuvis didesniame nei 60 metrų gylyje po vandeniu.
(0) 2019-10-07 3
Aspirinas yra daugelio žmonių namų vaistinėlėse. Įprastai jis naudojamas kamuojant galvos skausmui. Tačiau dabar mokslininkai teigia, kad jis gali apsaugoti ir plaučius.
(0) 2019-09-26 7
Apie elektroninių aromatizuotų cigarečių žalą kalbama labai daug. Šiuo metu 20 pasaulio valstybių jau pasiryžo jas uždrausti, kitos pritaikė tam tikrus ribojimus, trečios – diskutuoja ir uždraudimo galimybę dar svarsto. Politikai, siūlantys tokias cigaretes uždrausti įstatymais, socialiniuose tinkluose netgi sulaukia dūmo mėgėjų grasinimų.
(0) 2019-09-20 0
Be deguonies žmogus numirtų, todėl jis yra gyvybiškai svarbus. Tad turbūt mažai kas pagalvoti, kad deguonis gali ir kenkti žmogui. Vis dėlto, pasirodo, deguonies perteklius gali lemti netgi žmogaus mirtį. Kaip taip gali būti?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos