Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » LADEE
 
 

LADEE

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-04-06 0
<em>Mokslininkai neturi tuščių vilčių dėl NASA’os LADEE roboto zondo, tyrusio Mėnulį supančių dulkių ir dujų pėdsakus, lemties.</em>
(0) 2014-03-28 1
Praėjusį rudenį paleisto NASA kosminio zondo LADEE (Lunar Atmosphere and Dust Environment Explorer) pirminiai tyrimų rezultatai liudija, kad Mėnulį gaubia ištisa iš dulkių dalelių sudaryta atmosfera.
(3) 2014-02-19 3
NASA ir Masačiusetso technologijų instituto (MIT) mokslininkai aplink Mėnulį skriejančiam zondui įrengė pribloškiamos spartos internetą: duomenų srauto sparta ten yra gerokai didesnė nei galėtų pasidžiaugti daugelis interneto naudotojų Žemėje.
(0) 2013-09-07 0
Amerikiečių specialistai sėkmingai užbaigė pasirengimą naujo mokslinio aparato paleidimui į kosmosą. Šis aparatas Mėnulio orbitoje turėtų pradirbti ne mažiau kaip 100 dienų. „Viskas parengta paleidimui“, - penktadienio rytą pranešė Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA).
(1) 2013-08-27 0
Ruošiantis naujai NASA misijai į Mėnulį, JAV kosmoso agentūra ketina išbandyti naują lazerinės komunikacijos sistemą, kuri ateityje galėtų padėti perduoti didelės raiškos 3D vaizdo signalą iš Marso ar netgi tolimesnių vietų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos