Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Laikrodžių naujienos
 
 

Laikrodžių naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-06-05 3
Tenka pripažinti, kad Europoje Kinijos gamintojas „Lenovo“ geriausiai yra žinomas kaip išmaniųjų telefonų, kompiuterių bei serverių gamintojas. Vis dėlto „Lenovo“ dar vykdo daug labai įdomių projektų vietinėje Kinijos rinkoje. Šiuo atveju džiugina tai, kad dauguma „Lenovo“ eksperimentų anksčiau ar vėliau pasiekia Kinijos elektronines parduotuves. Būtent tai reiškia, jog esant poreikiui nestandartinius „Lenovo“ sprendimus taip pat gali įsigyti tiek europiečiai, tiek amerikiečiai.
(2) 2018-05-17 0
„Sinobi 9659“ nėra išmanusis laikrodis. Jis jums nepadės sekti socialinių tinklų naujienų, per atstumą valdyti telefono kamerą, skaičiuoti nueitus žingsnius ar sudegintas kalorijas. Visgi, stilingasis „Sinobi 9659“ turi vieną ypatingą bruožą - laiką jis nurodo kitaip nei konkurentai.
(1) 2018-05-08 6
Pirmą kartą pasirodžius „Apple Watch“, dauguma manė, kad tai tėra „iPhone“ papildymas. Tuo metu taip ir buvo, tačiau dabar įrenginys dabar evoliucionavo į kai ką daugiau. Išmanusis laikrodis puikiai papildo „iPhone“ ir yra vienas tiksliausių fitneso matuoklių rinkoje. Dabar pasirodė naujienos, kad „Apple Watch“ išgelbėjo paauglei gyvybę, diagnozuodamas kritinę inkstų būklę.
(2) 2018-04-30 6
„NAVIFORCE“ - vienas garsiausių rankinių laikrodžių gamintojų Kinijoje. Kompanija yra labai jauna - buvo įkurta tik 2012 metais, tačiau jau spėjo išgarsėti dėl savo gaminių kokybės ir klasikinės išvaizdos.
(3) 2018-04-30 4
Išmanusis laikrodis privalo būti ne tik funkcionalus, bet ir gražus. Juk jį, tikriausiai, nešiosite nuolat, todėl neišvaizdus daiktas tiesiog erzins jus ir aplinkinius. „OUKITEL W1“ yra stilingas, o kai kurių funkcijų konkurentai gali tik pavydėti.
(0) 2018-04-19 -2
Cafago kaip ir kitos kiniškos parduotuvės, pavasarį tiesiog nerimsta. Vėl informuoja apie tai, kad šįkart taiko specialias nuolaidas išmaniajam telefonui „LeTv LeRee Le3“ ir puikiam išmaniajam laikrodžiui „TenFifteen F1 Sports“.
(0) 2018-04-16 -5
Išmaniųjų laikrodžių rinka yra perpildyta. Tiesą sakant, jų ten tiek daug, kad kartais atrodo, kad kai kurie net to paties gamintojo modeliai yra vienodi. Pavyzdžiui, kuo skiriasi NO.1 F5 nuo NO.1 F6? Kodėl vienas yra beveik dvigubai pigesnis už kitą?
(1) 2018-04-09 3
Ar gali kiniškas išmanusis laikrodis varžytis su tokiais gigantais kaip „Apple Watch“ ar „Garmin“ serijos išmaniaisiais laikrodžiais? Juk techninės specifikacijos yra itin panašios, o kaina skiriasi dešimtis kartų, tad kur čia „šuo pakastas“? Šioje apžvalgoje būtent tai ir išsiaiškinsime.
(3) 2018-04-07 1
Greičiausiai sutiksite, kad vietiniai Kinijos gamintojai itin greitai tapo išmaniųjų laikrodžių rinkos lyderiais bei ekspertais. Jeigu progresas vyks taip stulbinančiai greitai, tai labai panašu, kad kiniškų išmaniųjų laikrodžių laukia analogiška sėkmės istorija kaip ir Kinijoje gaminamų išmaniųjų telefonų. Tokiomis prognozėmis norisi tikėti dar labiau tada, kai dienos šviesą išvysta tokie išmanieji laikrodžiai kaip „TenFifteen F2“.
(0) 2018-04-03 6
Apie išmaniuosius laikrodžius rašėme jau ne kartą, bet šį išmanųjį laikrodį renkasi net pasaulinio lygio futbolo žvaigždė Lionel‘is Messi‘is.
(3) 2018-03-27 2
Sako, kad nereikėtų spręsti apie knygą pagal jos viršelį. Tačiau apie šią galima. „NO.1 S9“ yra ne tik gražus, bet ir labai funkcionalus išmanusis laikrodis. Jis gali puikiai derėti prie kostiumo, o jau kitą dieną lydėti jus į kalnus ar į žvejybą. „NO.1 S9“ turi gausybę funkcijų, tačiau savo pirkėjams patinka ne tik dėl jų.
(0) 2018-03-20 2
Išmanusis laikrodis jau mažai ką gali nustebinti. Dažnas jų geba skaičiuoti žingsnius, kalorijas, širdies ritmą ir turi daugiau ar mažiau įvairių funkcijų. Visgi, yra tokių išmaniųjų laikrodžių, kurie aprūpinti įspūdingu įvairių funkcijų kiekiu, tačiau nekainuoja ir 10 eurų.
(0) 2018-03-02 -1
Jeigu sekate Kinijos gamintojų naujienas, tai greičiausiai jau žinote, kad vietinėje rinkoje bendrovė „NO.1“ garsėja kuriamais išmaniaisiais laikrodžiais, kurie taip pat siūlo pilnavertį fiziniam asistentui prilystantį funkcionalumą. Vis dėlto labai panašu, kad „NO.1“ vien tik ties tuo apsistoti neketina.
(0) 2018-01-25 8
Išmaniųjų laikrodžių pasiūla yra tikrai pakankama, tačiau greičiausiai sutiksite, kad kaina šiuo atveju ne visada atitinka realybę. Kitaip sakant, už išmanųjį laikrodį retas pirkėjas ryžtasi mokėti šimtą ar daugiau eurų. Ir tai nei kiek nestebina, kadangi pigesni išmanieji laikrodžiai šiuo metu taip pat geba užtikrinti maksimalų reikalaujamą funkcionalumą. Naujos kartos išmanusis laikrodis „NO.1 F6“ gali tapti puikiu pavyzdžiu, kad kaina tikrai ne visuomet yra pats svarbiausias aspektas.
(4) 2018-01-19 -2
Išmanusis laikrodis visada yra jums ant riešo. Tai - puikus įrankis aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms.Visgi, kartais išmanųjį laikrodį sunku išsirinkti, nes jie atrodo labai panašiai. Pavyzdžiui, kuo iš tikrųjų skiriasi „NO.1 F2“ ir „NO.1 F3“?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos