Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Langų naujienos
 
 

Langų naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-02-18 37
Natūralios Saulės šviesos trūkumas yra laikomas vienu didžiausių apribojimų šiuolaikiniuose aukštuminiuose bei didelio perimetro pastatuose.
(1) 2016-01-07 39
Jei gyvenate namuose, kuriuose sumontuoti seni ar nekokybiški langai, greičiausiai kaskart keikiate žiemą spaudžiantį šaltį. Spėjame, jog langus dangstėte ir porolonu, statybinėmis putomis, laikraščiais, vata ir lipniąja juosta. Tačiau ar mėginote langus sandarinti vandeniu? Būtent tokį būdą sėkmingai išbandė vilnietis verslininkas Edmundas Strupaitis.
(8) 2014-08-28 13
Besikeičiantys metų laikai jau greitai privers ieškoti ne tik šiltesnių rūbų, tačiau ir bendro kur kas didesnio komforto jausmo namuose, biuruose bei kituose patalpose. Taigi plačiai atlapotus langus bei nuolatos įjungtas kondicionavimo sistemas iškeisime į šiltus radiatorius bei kitus šaltuoju metų sezonu ypač aktualius atributus.
(0) 2014-05-05 0
Norvegiško arba angliško stiliaus langai, atidaromi į išorę, negali turėti įprastinių tinkelių lango išorėje. Šiais atvejais apsauginiai tinkleliai nuo vabzdžių dedami lango viduje, o kaip tai atrodo gyvai, galite peržiūrėti šiuose video siužetuose.
(0) 2014-05-05 0
Vertikaliai pakeliami langai nėra populiarūs mūsų kraštuose, tačiau jei galvosite tokius įsidėti ir kils abejonių dėl jų valymo, galite peržiūrėti, kaip tai atliekama.
(0) 2014-05-04 0
Langai gali būti vientiso stiklo arba sudalinti į atskirus fragmentus. Sudalinimas yra faktinis arba estetinis. Faktinio sudalinimo atveju langas susideda iš atskirų stiklo paketų, o estetiniu atveju - vienas stiklo paketas papuošiamas siauromis sudalinančiomis juostelėmis.
(0) 2014-05-04 0
Šiame foto albume galite peržiūrėti, kaip atrodo į išorę atidaromi langai. Paprastai jie vadinami skandinaviško tipo langais ir būna tiek plastikiniai, tiek ir mediniai. Mediniai langai itin populiarūs Šiaurės Europoje ir Jungtinėje Karalystėje, kur vyrauja stiprūs vėjai. Kadangi tokie langai atsidaro į išorę, esant vėjuotam orui yra dar geriau prispaudžiami prie rėmo ir taip didėja jų sandarumas. Kitas šių langų privalumas - laisvos palangės.
(0) 2014-05-04 1
Standartiniai plastikiniai langai yra puikus sprendimas taupant namo šilumą, tačiau jie turi rimtų saugumo trūkumų - įgudę vagys per 6 sekundes gali atidaryti langą, jei tik sugeba prie jo patogiai prieiti. Tačiau galima padidinti langų saugumą - vienas iš būdų paaiškintas žemiau esančiuose video siužetuose.
(4) 2013-08-20 1
Dideli langai suteikia daug šviesos ir gražų vaizdą, tačiau jie yra nenaudingi energijos efektyvumo ir privatumo prasme. Stiklas praleidžia šilumą į lauką žiemos metu ir sulaiko šilumą kambaryje vasarą. Vienintelė išeitis užuolaidos arba žaliuzės, rašo livescience.com.
(0) 2013-07-11 0
Mokslininkai pasinaudoję tam tikrais egzotiniais akustiniais metodais, sukūrė langus, kurie yra laidūs orui, bet nelaidūs garsui.
(1) 2012-03-29 0
Japonijoje Sappore, Hokaido prefektūros sostinėje atidarytas gyvenamųjų namų kvartalas, skirtas lietuviškų medinių langų gamintojos „Doleta“ vardui.
(0) 2011-09-29 0
Pietų Korėjos mokslininkai žurnale ACS Nano publikavo straipsnį apie naujos kartos technologiją, kuri padėtų konstruoti tobulesnio tipo langus. Tokie langai reaguotų į oro temperatūros pokyčius ir taip taupytų energiją.
(0) 2011-04-12 0
Šių metų statybų ir remonto parodoje RESTA po kelių metų pertraukos vėl dalyvauja viena iš didžiausių langų gamintojų sostinėje UAB „Lanreta“. Įmonė pristatys langų profilių bei stiklo paketų kūrėjų technologines naujoves: vokišką „Geneo“ profilių sistemą, skandinaviškų langų sistemą „Nordic“ bei partnerių, bendrovės „SKP stiklas“, naujieną – stiklo paketus su viduje įmontuotomis žaliuzėmis.
(0) 2011-03-31 0
Viena didžiausių šalies langų gamintoja sostinės UAB „Lanreta“ balandžio mėnesį už standartinių langų kainą siūlo įsigyti langus su šiltesnio bei skaidresnio moderniausio stiklo „Clima Guard 1.0“ paketu. Anot Genadijaus Loskutovo, įmonės direktoriaus, bendros su stiklo paketų gamintojais kampanijos tikslas – skatinanti gyventojus rinktis efektyvesnius ir kokybiškesnius langus, kurie taupo šimtus litų ir šildymo sezonu, ir veikiant kondicionieriams kaitrią vas...
(2) 2010-12-17 0
Technologijų bendrovė RavenBrick sukūrė plėvelę, kuri gyvenamųjų namų savininkams suteiks galimybę sumažinti sunaudojamos energijos kiekį, kontroliuojant į namus patenkančios saulės šviesos kiekį ir šilumą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos