Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Lankstūs akumuliatoriai
 
 

Lankstūs akumuliatoriai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2015-04-08 52
Kas labiausiai erzina išmaniųjų įrenginių naudotojus? Be abejo, tai trumpas baterijos veikimo laikas. Tačiau ši problema vartotojams netrukus taps mažiau aktuali – išrasta baterija, kurią įkrauti galėsite vos per 60 sekundžių.
(0) 2014-06-17 16
Raiso universiteto (JAV) mokslininkai sukūrė lankstų jonistorių su nikelio elektrodu, kurio storis sudaro maždaug 0,25 mm. Šis jonistorius gali daug greičiau įsikrauti, lyginant su tradiciniais ličio jonų akumuliatoriais, be to, jis yra lengvas, savikaina nedidelė.
(6) 2014-06-05 27
JAV mokslininkai išrado naują nanotechnologiją, kuri suteikia galimybę elektros laidais ne tik perduoti energiją, bet ir ją kaupti. Tai reiškia, kad elektros energiją, kurios reikia jūsų MP3 grotuvui ar išmaniajam telefonui maitinti, galima nešiotis su savimi savo drabužių audiniuose.
(1) 2013-07-20 0
„Protingų“ laikrodžių amžius nenumaldomai artėja, tačiau vis dažniau iškyla klausimas, ką daryti, kad šių mobilių įrenginių akumuliatorius būtų kuo talpesnis. Net jei baterija „gyventų“ visą dieną, kasdien pakrauti laikrodį būtų per didelė prabanga. O kas būtų, jei baterija būtų įmontuota į laikrodžio dirželį?
(2) 2013-03-04 0
Jau 2013 metais mobilių įrenginių kūrėjai žadėjo visuomenei pristatyti naują produkcijos tipą, kuris leidžia kalbėti apie „lankstų“ formatą, todėl nieko keisto, kad naujienose reguliariai pasirodo pranešimai apie lanksčių komponentų, skirtų būtent tokiems įrenginiams, sukūrimą.
(3) 2013-01-22 0
P. Korėjos Ulsano instituto mokslininkų grupė pirmąją pasaulyje atspausdintą lanksčią bateriją. Tokios baterijos sudedamosios dalys gali būti lengvai patalpintos ant bet kokio paviršiaus, savo skaitytojams praneša naujienų agentūra Yonhap News.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos