Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Lapės
 
 

Lapės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-11 21
Mokslininkams pavyko išskirti specifinius rudųjų lapių genus, kurie sprendžia šių gyvūnų nuolankumą ar agresyvumą. Šis tyrimas potencialiai gali padėti suprasti, kaip genai lemia socialinį elgesį ne tik pas lapes, bet ir pas žmones, rašoma svetainėje „ZME Science“.
(0) 2018-05-29 14
Gyvenant šalčiausiuose pasaulio kampeliuose galimybė kaupti šilumą yra esminė norint išgyventi. Vienas būdas tai padaryti – sukaupti riebalų sluoksnį po oda, tačiau tuomet kūnas tampa ne toks judrus, kas gali apsunkinti pabėgimą nuo grobuonių.
(1) 2017-05-05 33
Kartais be ekspertinių žinių galima tikrai labai apsigauti. Taip nutiko ir Craigui Mcgettrickui. Vyriškis padėjo tvarkyti vietinį parką ir jame netyčia aptiko šuniukų vadą. Ar bent jau jis taip manė, rašo shareably.net.
(0) 2017-05-05 7
Vyras nufilmavo, kaip vieną vakarą į jo namus atklydo lapė. Iš pradžių vyras manė, kad lapė tiesiog ieško maisto, bet vėliau suprato, kad lapė tikriausiai yra užkrėsta pasiutlige nes ji elgėsi itin keistai. Žmogus nufilmavo, kaip pasiutusi lapė bandė veržtis į jo namus. Internete patalpinus siužetą žmonės praminė šią vargšę lapę „lape zombe“.
(1) 2016-08-31 9
Įsivaizduokite, kad esate lapė. Jūs esate alkana, tačiau jūsų maistas yra 1 metro gylyje po sniegu. Maistas yra gyvas, juda, tačiau jis mažytis. Tai – pelė. Taigi kaip per sniego pusnis tapenanti lapė sumedžioja po sniegu pasislėpusią pelę?
(0) 2016-06-19 50
Viena Anglijos gyvūnų gelbėjimo tarnyba sulaukė keisto pranešimo - kieme baikščiai slampinėja lapė ir niekur nesitraukia, nors akivaizdžiai baiminasi žmonių. Atvykus specialistams paaiškėjo, kad lapė - jauna mamytė, kurios mažylis įstrigo kanalizacijos vamzdyje, skelbia portalas letena.lt.
(0) 2016-03-18 19
Filmą apie sužeistos stirnaitės gelbėjimą sukūręs ir gamtos mylėtojus iš viso pasaulio sužavėjęs JAV gyvenantis Darius Sasnauskas nesiliauja ir toliau džiuginti milijoninio būrio savo gerbėjų. Šį kartą jam pavyko įamžinti itin retą juodąją lapę.
(2) 2016-01-13 -21
Antradienį Labanoro regioninio parko direkcija savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip prie rezervato stovinti užtvara, draudžianti į jį eiti žmonėms, sujaukė laputaitės planus.
(0) 2015-12-18 -3
Kelintas mėnuo Griškabūdžio miestelyje (Šakių rajonas) karaliaujanti bebaimė lapė jau pridarė nemažai žalos, tačiau palikti vietų, kuriose be jokio vargo vidury dienos galima susirasti šviežią bei gardų kąsnį, rudoji, regis, neketina.
(2) 2015-09-09 38
Vieną vakarą kartu su žmona pasivažinėti nutaręs Andžėjus netoli Vilniaus pamatė ir nufilmavo žmonių nebijančią lapę. Vyrą toks gyvūno elgesys labai nustebino.
(0) 2014-08-27 17
Kontaktas su, Lietuvos miškų gyvūno akimis, neatpažintu skraidančiu objektu (NSO), prasidėjo netikėtu plėšrūno manevru: išvydusi nematytą skrajūną, snapė drąsiai nubindzeno paskui tolstantį objektą. Bet kai šis staiga pakeitė kryptį ir pradėjo artintis prie netikėtai pasirodžiusios lapės, ši metėsi į serbentų krūmus ir... Taip prasidėjo azartiškos "Pagauk mane" gaudynės-slėpynės.
(0) 2014-08-05 7
Įsivaizduokite, įvažiuojate į prie miško prigludusį vienkiemį ir jus pasitinka ne šunys, ne vištos ar katės, o po kiemą maklinėjantis lapiukas. Jis susidomėjęs stebi atvykėlį, prieina arčiau, pauosto orą, amteli ir nepatenkintas nukiūtina į krūmynus.
(5) 2013-06-29 3
Rusijoje nufilmuotas vaizdelis, kaip lapė, neįtikėtinu būdu galvą įkišusi į stiklainį, išbėga į šalikelę prašyti žmonių pagalbos. Ir jos sulaukia.
(6) 2011-04-15 0
Rusijos arktinėms lapėms pavojų kelia auganti jų giminaičių – rudųjų lapių – populiacija, teigia mokslininkai. Pirmąkart Rusijos tolimojoje šiaurėje rudoji lapė buvo pastebėta besibraunanti į arktinės lapės olą, kur ji augina jauniklius. Arktinė lapė paliko savo olą įsibrovėlei, kartu palikdama savo mažylius rūpintis savimi pačius, praneša BBC.
(7) 2011-02-08 5
Ankstyvieji žmonės naminio gyvūno teisėmis pirmiau laikė ne šunis, o lapes. Archeologai, tyrinėdami priešistorinę kapavietę Jordanijoje, aptiko kapą, kuriame su žmogumi buvo palaidota lapė. Kapas datuojamas tūkstančius metų iki to laiko, kai naminiais gyvūnais imta laikyti šunis, skelbia „Daily Mail“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos