Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Latvijos energetikos strategija
 
 

Latvijos energetikos strategija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-08 5
Europos Sąjungos (ES) valstybės narės spalio 2 d. pritarė Europos Komisijos (EK) pasiūlymui skirti 556 mln. eurų finansavimą ES Bendro intereso projektų sąrašo projektams iš Europos infrastruktūros tinklų priemonės (EITP). Lietuvos trims projektas skirta beveik 15 mln. eurų.
(0) 2018-09-13 9
Lietuvos, Latvijos ir Estijos reguliuotojai pasirašė bendrą kaštų pasidalinimo susitarimą dėl elektros tinklų sinchronizavimo su kontinentine Europa, pranešė Kainų komisija.
(2) 2015-03-07 13
Kovo 5 d. energetikos ministras Rokas Masiulis dalyvavo Briuselyje vykusioje Energetikos taryboje, kurios metu vyko diskusija apie svarbiausius tikslus, kuriuos turėtų pasiekti ES, kurdama Energetikos Sąjungą. Ši diskusija vyko Europos Komisijos vasario 25 d. pateiktų pasiūlymų dėl Energetikos Sąjungos sukūrimo pagrindu. Ministras pabrėžė, kad kertinės Energetikos Sąjungos sukūrimo dimensijos yra energetinis saugumas ir energijos vidaus rinkos kūrimo užbaigimas, kurios taip pat yra svarbiausi tikslai energetikos srityje Lietuvai.
(0) 2014-12-04 16
Trečiadienį oficialiai pradeda veikti maždaug 500 mln. litų vertės suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalas Klaipėdoje, kuris pirmą kartą Lietuvos istorijoje sukūrė alternatyvą rusiškoms „Gazprom“ dujoms ir kuris, Vyriausybės manymu, galėtų tapti regioniniu terminalu. Tačiau Latvijai ir Estijai dar teks palaukti, kol galės pasinaudoti visu jo potencialu.
(3) 2013-02-25 0
Didžiojoje Britanijoje vykusiame Londono ekonomikos mokyklos (London School of Economics) Baltijos šalių forume energetinės politikos analitikas Reinis Aboltinis teigė, kad jo tėvynėje į Lietuvos politikų veiksmus energetikoje žiūrima kaip į chuliganizmą, tačiau iš gerosios pusės.
(1) 2013-01-08 0
Energetika Baltijos šalims išlieka Achilo kulnu, tad nenuostabu, jog valstybės, siekdamos užsitikrinti patikimą energetinių išteklių tiekimą, tam skiria daug dėmesio ir lėšų. Šiuo metu regione vykdomi keli projektai, tačiau neretai dėl jų sudėtingumo ir palyginti ilgo įgyvendinimo laikotarpio pokyčiai valstybių viduje ar tarptautinėje aplinkoje gali sukelti riziką, kad jų įgyvendinimas užsitęs arba bus išvis nutrauktas.
(1) 2012-11-27 26
Latvija ir Estija mažiau priklausomos nuo Rusijos nei Lietuva, kadangi sugeba daugiau elektros energijos pasigaminti patys, todėl šių šalių dalyvavimas Visagino atominės elektrinės (VAE) projekte yra daugiau iš solidarumo tarp Baltijos šalių, o ne ekonominės naudos. Taip teigia Latvijos viešosios politikos centro „Providus“ energetikos ekspertas Reinis Aboltinis.
(0) 2012-11-16 12
Į Energetikos saugumo konferenciją Lietuvos mokslų akademijoje atvykęs Latvijos energetikos įmonės „Latvenergo“ atstovas Olegas Linkevicas pareiškė, kad nepaisant referendumo rezultatų kompanija iš Visagino atominės elektrinės (VAE) projekto nesitrauks, nebent nauja valdžia nuspręs sustabdyti projektą. Jei taip nutiktų, bendrovė yra apmąsčiusi ir alternatyvias galimybės investicijoms į energetikos sektorių.
(1) 2012-11-06 2
Latvijos pelkėse esančių durpių užteks keliems šimtams metų, per interviu naujienų agentūrai BNS pareiškė Latvijos durpių gamintojų asociacijos valdybos pirmininkas Andis Gredzenas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos