Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Laukinių gyvūnų dirbtinis elgsenos pakeitimas
 
 

Laukinių gyvūnų dirbtinis elgsenos pakeitimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-03-23 58
Evoliucija, pasirodo, nėra ilgas ir nepastebimas procesas, kaip kadaise manėme. Jis vyksta aplink mus – visą laiką. Maža to, mes esame pirminiai jo skatintojai, rašo svetainė trove.com.
(0) 2014-08-19 4
Dar prieš kelis dešimtmečius žiemoti skrendančios laukinės žąsys Nyderlanduose stabtelėdavo tik trumpam. Bet dabar jos tiesiog pasilieka. Olandai įsitikinę: žąsų jiems per daug.
(1) 2014-03-28 2
2013 metų rugpjūčio pabaigoje Denise Herzing plaukiojo Karibų jūroje. Pastaruosius 25 metus jos stebimas delfinų būrelis sukiojosi aplink jos laivą. Ir staiga ji išgirdo vieną iš delfinų tariant: „Sargasas“.
(0) 2011-09-15 0
Varnos ir krankliai ne prasčiau už beždžiones įveikia atidėto atlygio užduotis, gardesnio kąsnelio išlaukdami iki penkių minučių. „Rezultatai stebina, nes mes žinojome, kad paukščiai galbūt galės palaukti kelias sekundes, bet tikrai ne tiek ilgai, – sako Strasbūro universiteto etologijos dr. Valérie Dufour. – Kai kurie laukė kelias minutes, o tai jau galima lyginti su beždžionių gebėjimais."
(0) 2011-06-28 0
Galbūt paukščiai nevartoja mums įprastų daiktavardžių, veiksmažodžių, nekaito jų linksniais ar laikais, tačiau panašu, kad žmonės nebūtinai yra vieninteliai gramatikos taisyklių besilaikantys gyvi sutvėrimai šioje planetoje. Kijoto universiteto (Japonija) ekspertas Kentaro Abė (Kentaro Abe) įsitikinęs, jog bengaliniai kikiliai komunikuodami vadovaujasi savitomis sakinių darybą nagrinėjančios gramatikos dalies, kuri vadinama sintakse, taisyklėmis.
(6) 2011-05-11 1
Netrukus Floridoje (JAV) turėtų būti išbandytas kompiuterinis įrenginys, padėsiantis atpažinti delfinų skleidžiamus garsus, praneša Newscientist.com. Jei eksperimentas bus sėkmingas, povandeninė delfinų kalbos vertyklė atvers galimybes reikšmingai pasistūmėti pirmyn kuriant abipusio žmonių ir delfinų komunikavimo priemones.
(1) 2011-04-21 0
Jūrų ežiai, vertinami dėl savo valgomų liaukų, tampa kanibalais, kai yra sukemšami į perpildytus akvariumus, atskleidė naujas tyrimas.
(4) 2010-04-14 0
Australijos mokslininkai teigia išmokę nykstančias sterblines kiaunes neėsti nuodingų rupūžių. Manoma, kad tai gali padėti šiai gyvūnų rūšiai išlikti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos