Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Leagoo T5
 
 

Leagoo T5

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-01-27 2
Daliai pirkėjų pirkti telefoną ar ne, klientų aptarnavimo ir konkrečiai garantinio aptarnavimo centro nebuvimas tampa rimta priežastimi atsisakyti, kad ir gero telefono.
(0) 2018-01-09 -7
Naujų metų pradžia dažniausiai prasideda įvairiais sandėlių valymais – tiek gamintojai, tiek pardavėjai ima ruoštis naujiems anonsams, tad praėjusių metų gaminiams taikomos nuolaidos arba išvis mažinamos kainos. Šis procesas po truputį įsivažiuoja Kinijoje – apie naują akciją paskelbė ir itin aktyvus gamintojas „Leagoo“.
(1) 2018-01-05 3
Pasaulinė išmaniųjų telefonų pastaraisiais metais yra tiesiog perpildyta daugybės gamintojų ir skirtingų modelių, o ypač tai jaučiasi biudžetinių telefonų rinkoje, tad galva apsisuka labai lengvai. Tačiau atidžiau pasigilinus, paaiškės, kad nors pavadinimų yra tikra gausybė, realiai daugelis modelių yra labai panašūs tiek pagal savo dizainą, tiek pagal techninius parametrus ar realius vartotojo potyrius.
(0) 2018-01-02 4
Išmaniųjų telefonų naudotojams greitas ir patogus klientų aptarnavimas, be abejonės, yra viena iš svarbiausių problemų, prieš perkant. Galų gale, nesvarbu, koks geras bebūtų jūsų išmanusis telefonas, bet niekas neapsaugotas nuo gedimo.
(0) 2017-12-15 -1
Kinijos kompanija „Leagoo“ itin didžiuojasi savo naujuoju telefonu „Leagoo T5c“, kuris tapo ir pirmuoju įrenginiu su „Spreadtrum SC9853I“ procesoriumi. Šis procesorius yra sukurtas naudojant 14 nm „Intel“ platformą. Naujasis lustas, nors ir skirtas biudžetinės arba vidutinės klasės įrenginiams, tačiau turėtų pasižymėti geru veikimo ir energijos saugojimo santykiu.
(1) 2017-12-10 4
Kinijos kompanija „Leagoo“ jau kuris laikas anonsuoja netrukus prekyboje pasirodysiantį išmanųjį telefoną „Leagoo T5c“, kuris tapo pirmuoju įrenginiu veikiančiu su „Spreadtrum SC9853I“ procesoriumi - kad ir kokį „Android“ telefoną paimtumėte, kol kas nei vienas neturės tokio procesoriaus.
(2) 2017-12-07 -3
Kinijos gamintojas „Leagoo“ dar prieš mėnesį itin aktyviai reklamavo savo naujuosius išmaniuosius telefonus – „Leagoo S8“ ir „Leagoo S8 Pro“. Tačiau kompanija nežada sustoti ir išleido dar vieną naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną. „Leagoo“ pristatė kiek pigesnę anksčiau išleisto „T5“ modelio versiją. Tačiau pigesnis – nereiškia, jog bus prastesnis: tai labai įdomus modelis, kuriam pagal kainą ir parametrus turbūt iš vis nebus lygių.
(0) 2017-12-04 -1
Kinijos gamintojas pastarąjį mėnesį itin aktyviai reklamavo savo naujuosius išmaniuosius telefonus – „Leagoo S8“ ir „Leagoo S8 Pro“. Tačiau kompanija nežada sustoti ir išleido dar vieną naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną. „Leagoo“ pristatė kiek pigesnę anksčiau išleisto „T5“ modelio versiją. Tačiau pigesnis – nereiškia, jog bus prastesnis: tai labai įdomus modelis, kuriam pagal kainą ir parametrus turbūt iš vis nebus lygių.
(0) 2017-12-01 0
Kaip jau rašėme anksčiau, Kinijos kompanija „Leagoo“ ruošiasi pirmojo išmaniojo telefono su „Spreadtrum“ procesoriumi pristatymui. Naujasis „Leagoo T5c“ prekyboje turėtų pasirodyti jau visai netrukus, o gamintojas ir toliau pateikia vis daugiau informacijos apie pirmąjį įrenginį su „Spreadtrum“ mobiliuoju lustu.
(0) 2017-11-22 0
Kaip jau rašėme, metų pradžioje „Intel“ pranešė apie partnerystę su „Spreadtrum“ kompanija ir Barselonoje įvykusioje „Mobile World Congress“ parodoje pristatė pirmą bendro darbo rezultatą – mobiliųjų įrenginių procesorių „Spreadtrum SC9853i“.
(0) 2017-11-21 -1
2012 metais buvo pristatytas pirmasis išmanusis telefonas, kuris naudojo kompanijos „Intel“ sukurtą procesorių. „Xolo X900“ turėjo tapti mobiliosios „Intel“ eros pradžia, eros, kuri turėjo diktuoti madas šiame segmente. Tačiau didžiulės „Intel“ investicijos nepasiteisino ir gamintojui nepavyko įsitvirtinti mobiliųjų procesorių rinkoje.
(0) 2017-11-15 -2
Praėjusią savaitę jau rašėme apie tai, jog „Leagoo“ ketina išleisti dar vieną naują išmanųjį telefoną ir tai turėtų būti naujasis „Leagoo T5c“, kuris yra atnaujinta „T5“ modelio versija. Visai neseniai pristatėme ir jo pagrindines specifikacijas. „Leagoo“ ir toliau tęsia savo specialius pasiūlymus kone kiekvienam naujai išleidžiamam telefonui.
(0) 2017-11-13 0
Praėjusią savaitę jau rašėme apie tai, jog „Leagoo“ ketina išleisti dar vieną naują išmanųjį telefoną ir tai turėtų būti naujasis „Leagoo T5c“, kuris yra atnaujinta „T5“ modelio versija. Pagrindinis šio išmaniojo privalumas yra tas, jog už pakankamai žemą kainą Jūs gausite pakankamai geras specifikacijas. Vis artėjant šio įrenginio išleidimui – daugiau ir informacijos apie jį.
(0) 2017-11-10 3
Kinijos gamintojas pastarąjį mėnesį itin aktyviai reklamavo savo naujuosius išmaniuosius telefonus – „Leagoo S8“ ir „Leagoo S8 Pro“. Tačiau kompanija nežada sustoti ir ketina išleisti dar vieną naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną. „Leagoo“ ketina pristatyti kiek pigesnę anksčiau išleisto „T5“ modelio versiją.
(0) 2017-10-01 0
Itin aktyviai išmaniųjų telefonų rinkoje besireiškiantis Kinijos gamintojas „Leagoo“ visai neseniai sudarė bendradarbiavimo sutartį su Anglijos stipriausioje futbolo lygoje žaidžiančia „Tottenham Hotspur“ ekipa. Kaip ir buvo galima tikėtis, kompanija pristatė ir pirmą atnaujintą modelį, kuris skirtas būtent šios partnerystei atvaizduoti. „Leagoo“ pristato riboto leidimo „Leagoo T5 THFC“ išmanųjį telefoną.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos