Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Leagoo
 
 

Leagoo

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-03-22 1
„JUMIA Mobile Week“ yra vienas didžiausių mobiliųjų telefonų pardavimų renginys, kuris vyksta Nigerijoje. Įdomu yra ir tai, kad šis įvykis, kurio metu galima įsigyti gerai žinomų išmaniųjų telefonų, pritraukia milijonus pirkėjų iš viso pasaulio, rašoma oficialiame „LEAGOO“ pranešime spaudai.
(0) 2018-03-09 17
Dar 2017 m. liepos mėn., „Dr. Web“, antivirusinės programinės įrangos pardavėjas iš Rusijos paskelbė, kad yra „Android“ išmaniųjų telefonų su įdiegtu virusu, kuris vadinasi „Android.Triada.231“, rašoma oficialiame „Leagoo“ pranešime spaudai.
(2) 2018-03-08 26
Antiviruso „Dr.Web“ kūrėjai pranešė, kad išmaniųjų telefonų su įdiegtu trojanu, kuris pirmą kartą buvo aptiktas dar į praeitą vasarą, skaičius toliau didėja.
(0) 2018-02-25 0
Nusibodo savo išmaniojo telefono bateriją porą kartų per dieną ar net dar dažniau įkrauti? Su tokia problema susiduria praktiškai visi išmaniųjų telefonų savininkai. Net kompanijoms šis klausimas yra sunkiausiai sprendžiamas. Telefonų galingumai didėja, įvairių funkcijų gausėja, o baterijų sektorius ganėtinai mažai pažengė į priekį.
(0) 2018-02-09 2
Iki didžiausio ir labiausiai laukiamo šių metų mobiliųjų technologijų renginio – „MWC 2018“ – liko visai nedaug.
(2) 2018-01-30 -4
Vos tik buvo pristatytas „iPhone X“ iškart pasipylė diskusijos apie išmaniųjų telefonų ekranų tipus. Daugumai išmaniųjų telefonų naudotojų ir šios srities specialistų „iPhone X“ specifinis ekrano sprendimas – U formos „Notch“ ekranas – atrodė visiška naujiena.
(0) 2018-01-27 2
Daliai pirkėjų pirkti telefoną ar ne, klientų aptarnavimo ir konkrečiai garantinio aptarnavimo centro nebuvimas tampa rimta priežastimi atsisakyti, kad ir gero telefono.
(3) 2018-01-23 4
Iki kasmetinės oficialios mobiliosios elektronikos parodos „MWC 2018“ liko visai nedaug. Šiai parodai daugelis kompanijų paruošia įdomiausius įrenginius.
(0) 2018-01-10 -3
Praėjusiais metais stipriai Europoje išpopuliarėjusi Kinijos kompanija „Leagoo“ jau kuris laikas dirba prie savo naujo išmaniojo telefono „Leagoo S9“. Tačiau panašu, jog šįsyk gamintojas nusiteikęs taip lengvai neatskleisti informacijos apie šį įrenginį ir informaciją apie jį stengiasi laikyti paslaptyje. Tačiau kaip dažnai ir nutinka internete vis tiek pasirodė šio įrenginio nuotraukos.
(0) 2018-01-09 -7
Naujų metų pradžia dažniausiai prasideda įvairiais sandėlių valymais – tiek gamintojai, tiek pardavėjai ima ruoštis naujiems anonsams, tad praėjusių metų gaminiams taikomos nuolaidos arba išvis mažinamos kainos. Šis procesas po truputį įsivažiuoja Kinijoje – apie naują akciją paskelbė ir itin aktyvus gamintojas „Leagoo“.
(1) 2018-01-05 3
Pasaulinė išmaniųjų telefonų pastaraisiais metais yra tiesiog perpildyta daugybės gamintojų ir skirtingų modelių, o ypač tai jaučiasi biudžetinių telefonų rinkoje, tad galva apsisuka labai lengvai. Tačiau atidžiau pasigilinus, paaiškės, kad nors pavadinimų yra tikra gausybė, realiai daugelis modelių yra labai panašūs tiek pagal savo dizainą, tiek pagal techninius parametrus ar realius vartotojo potyrius.
(0) 2018-01-02 4
Išmaniųjų telefonų naudotojams greitas ir patogus klientų aptarnavimas, be abejonės, yra viena iš svarbiausių problemų, prieš perkant. Galų gale, nesvarbu, koks geras bebūtų jūsų išmanusis telefonas, bet niekas neapsaugotas nuo gedimo.
(0) 2017-12-28 -4
Šiomis dienomis baterijos tarnavimo laikas yra viena svarbiausių išmaniojo telefono savybių. Kuo rečiau reikia krauti savo įrenginį – tuo geriau, o su šia mintimi sutiks kiekvienas. Kai kurie vartotojai net ir patį telefoną renkasi pagal gamintojų pateikiamą baterijos tarnavimo laiką tam, jog įkrovimas taptų kuo rečiau atliekamu veiksmu.
(0) 2017-12-20 2
Kinijos kompanija „Leagoo“ ir toliau pristatinėja vis naujesnius išmaniuosius telefonus. Metų pabaigoje itin aktyviai rinkoje dalyvaujanti kompanija pradeda dar vieno, visiškai naujo, modelio išankstinius pardavimus. Šįsyk vartotojams pristatomas biudžetinės klasės įrenginys su net keturiomis kameromis „Leagoo M9“.
(4) 2017-12-20 -6
Santykinai nedidelės Kinijos įmonės „Leagoo“ pavadinimas tikriausiai bus girdėtas ne visiems. Bet tie, kuriems garsus prekės vardas nėra svarbus, o pati svarbiausia telefono techninė charakteristika ir kaina, šį vardą tikrai žinos. O dabar vardas taps pažįstamu ir tiems, kurie be galo geidžia „iPhone X“, tačiau neišgali jo įsigyti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos