Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Lėktuvų varikliai
 
 

Lėktuvų varikliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2010-04-20 3
Balandžio 15 dieną išsiveržęs Islandijos ugnikalnis Ejafjadlojokudlis (Eyjafjallajökull) sutrikdė Europos lėktuvų skrydžių grafiką. Paralyžiuotas oro eismas pasmerkė keliautojus iš viso pasaulio kelias dienas budėti oro uostuose, o mokslininkus ir medikus diskutuoti apie ugnikalnio pelenų poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai.
(9) 2010-03-10 0
JAV karinės oro pajėgos kovo pabaigoje išbandys „revoliucine“ vadinamą hipergarsinę sparnuotąją raketą, per 60 – 90 minučių galinčią pasiekti bet kokį pasaulio tašką. Tai bus pirmasis iš 4 šiemet numatytų „X-51 Waverider“ prototipo bandymų, praneša „Space.com“. Įdomu ir tai, kad dabar šalia civilinių raketos pritaikymo galimybių palyginti aktyviai akcentuojamas ir šio išradimo panaudojimas kariniais tikslais.
(7) 2009-05-09 3
Tikėdamasi sumažinti skirtumą tarp lėktuvų ir raketų, JAV kariuomenė ruošiasi bandyti eksperimentinį lėktuvą, kuris naudodamas paprastą reaktyvinį kurą gali skristi šešis kartus greičiau nei garsas.
(9) 2009-02-10 0
Neseniai įvykusi Hadsono upės nelaimė, kuomet lėktuvas buvo priverstas nusileisti ant vandens įvyko dėl į lėktuvo variklius patekusių paukščių. Tokie susidūrimai nėra retenybė, varikliai kuriami su mintimi, jog panašūs nutikimai gali įvykti.
(1) 2008-03-26 0
Smėlis, patenkantis į reaktyvinius variklius gana sparčiai ardo turbinų menteles, dėl ko variklis spėriai dyla. Jeigu nedideliems lėktuvams tai menka problema, tai didžiuliai kariniai lėktuvai sugeba susiurbti pakankamai įspūdingus smėlio kiekius, todėl jų varikliams toks „malonumas“ greitai baigiasi gedimais. Pagaliau pasiūlyta koncepcinė idėja, kaip galima aviacijoje žalingą smėlį paversti labai naudinga medžiaga.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos