Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Lenkijos branduolinės jėgainės
 
 

Lenkijos branduolinės jėgainės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-11-26 8
Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda gali parsivežti iš Šanchajaus sutartį, kuri atvers kelią kinų bendrovėms statyti atominę elektrinę Lenkijoje.
(6) 2014-01-31 0
Lenkijos vyriausybė patvirtino šalies atominę programą, savo panešime spaudai paskelbė Ekonomikos ministerija.
(0) 2013-04-02 0
Vasario 27 d. vyko Geopolitinių studijų centro surengta apskritojo stalo diskusija „Lietuvos ir Lenkijos santykiai“, kurioje, be kitų klausimų, aptartos abiejų valstybių energetinio ir ekonominio bendradarbiavimo aktualijos. Toliau pateikiami įdomesni momentai iš pasisakymų ir diskusijų energetinių problemų klausimais.
(7) 2012-11-06 2
Lenkija kuria planus pasistatyti pirmąją atominę jėgainę ir pradėti skalūnų dujų gavybą, tačiau ekspertai mano, kad šaliai gali tekti rinktis viena arba kita, nes investuoti į abi kryptis gali būti per brangu.
(11) 2011-12-06 0
Iš devynių Baltijos jūros regiono valstybių branduolinės energetikos projektus dėl įvairių geopolitinių bei ekonominių priežasčių tęsia septynios šalys, tarp jų ir Lietuva su regioniniais partneriais. Taigi mūsų regionas išliks naujos kartos branduolinės energetikos vystymo erdvė. Todėl itin svarbu, kad branduolinę energetiką vystančios šalys ne tik deklaruotų, bet iš tikrųjų užtikrintų savo branduolinės energetikos saugumą.
(0) 2011-11-28 0
Lenkijos pirmoji atominė jėgainė, kurią planuojama pastatyti iki 2020 metų, iškils Baltijos pajūryje, penktadienį paskelbė energetikos konsorciumas PGE.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos