Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Leopardas
 
 

Leopardas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-10-04 7
Indijoje ištroškęs leopardas ne tik atklydo į žmonių gyvenamąjį rajoną, bet ir malšindamas troškulį prisidarė nemalonumų.
(3) 2014-07-31 14
Naminės katės dažnai iš malonumo murkia, esame visi tą girdėję. Tuo tarpu didžiosios katės – liūtai, tigrai, leopardai – sakoma, tik riaumoja. Tačiau vaizdo įraše užfiksuoto leopardo murkimas, rodos, niekuo nesiskiria nuo kačiuko – gal tik yra gerokai garsesnis ir labiau primena burzgimą.
(0) 2012-12-11 6
Vaizdo įraše pavyko iš arti užfiksuoti vieną rečiausių ir nuo pašalinių akių meistriškai pasprunkantį Sunda debesuotąjį leopardą iš Borneo, Malaizijos, rašo bbc.co.uk.
(1) 2012-06-06 0
Didžiųjų kačių rezervate gyvenantys leopardai, prižiūrėtojų teigimu, yra labiausiai išdykusios ir kvailiojančios didžiosios katės, šiuo požiūriu lenkiančios liūtus, gepardus, lūšis ir pumas. Jiems, kaip ir žmonėms kartais norisi gulėti išvertus pilvą, kvailioti ir „kovoti“ vienam su kitu.
(2) 2010-10-22 0
Rudyardas Kiplingas rašė, kad leopardų dėmės jiems reikalingos, kad galėtų pasislėpti aplinkoje ir jų niekas nematytų tarp medžių šakų, lapų bei jų šešėlių.
(19) 2008-09-06 3
Amerikietis fotografas, užsiimantis gyvosios gamtos fotografijomis, pastebėjo ir užfiksavo keistą atsitikimą, kuomet leopardas užpuolė krokodilą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos