Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Lėtinė obstrukcinė plaučių liga – LOPL
 
 

Lėtinė obstrukcinė plaučių liga – LOPL

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-12-22 -1
Pirmasis tyrimas, analizavęs ilgalaikį elektroninių cigarečių poveikį sveikatai, parodė, kad šie įrenginiai yra susiję su padidėjusia lėtinių plaučių ligų rizika. Tokias išvadas pateikė „American Journal of Preventive Medicine“ paskelbtas tyrimas. Jame dalyvavo 32 tūkstančiai Jungtinių Valstijų suaugusiųjų. Kai 2013 metais buvo pradėtas šis tyrimas, niekam iš dalyvių nepasireiškė plaučių ligų simptomai.
(0) 2019-07-25 4
Lėtinė obstrukcinė plaučių liga (LOPL) - tai progresuojanti kvėpavimo takų liga, dažnai sukelianti kosulį, dusimą ir kitas kvėpavimo problemas. LOPL yra nepagydoma, tačiau vaistai gali sulėtinti ligos progresą. Šios ligos paūmėjimai, kurie pasireiškia stipriais uždegimais, yra gydomi antibiotikais, bet dažnai jie skiriami per anksti ar visai be reikalo. Dabar britų mokslininkai identifikavo būdą, kaip išvengti nereikalingo antibiotikų naudojimo.
(0) 2019-03-31 9
Nors pabusti ir jausti, jog trūksta oro, nėra jau toks retas reiškinys, jis nuo to netampa mažiau gąsdinantis. Kai kurios priežastys, sukeliančios tokią organizmo reakciją, pavyzdžiui, nosies sekreto patekimas į gerklę (kitaip dar vadinamas užnosiniu varvėjimu), labai lengvai pašalinamos. Kitais atvejais gali prireikti medikų pagalbos ir ilgalaikio gydymo plano, rašo medicalnewstoday.com.
(2) 2015-11-19 15
Medikai susirūpinę: prognozuojama, jog po 15 metų pasaulyje nuo lėtinės obstrukcinės plaučių ligos kasmet mirs po 6 milijonus žmonių ir tai bus trečioji dažniausia mirties priežastis.
(9) 2014-02-28 5
<em>Jie reklamuojami kaip apsaugos nuo ligų būdas, bet antioksidantų papildai vis labiau laikomi priešais, o ne draugais. Dabar žinome, kodėl: antioksidantai ne tik nuo DNR pažeidimų saugo sve

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos