Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ličio polimerų akumuliatoriai
 
 

Ličio polimerų akumuliatoriai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-08-14 10
Mokslininkai sukūrė savaime susinaikinančią ličio jonų bateriją, kuri gali išnykti ją paveikus šiluma ar skysčiu. Baterija tiekia 2,5 voltus energijos, kurios užtenka 15 minučių energija aprūpinti nešiojamą skaičiuotuvą, rašo BBC.
(2) 2013-03-04 0
Jau 2013 metais mobilių įrenginių kūrėjai žadėjo visuomenei pristatyti naują produkcijos tipą, kuris leidžia kalbėti apie „lankstų“ formatą, todėl nieko keisto, kad naujienose reguliariai pasirodo pranešimai apie lanksčių komponentų, skirtų būtent tokiems įrenginiams, sukūrimą.
(3) 2013-02-25 3
Ličio jonų baterijos šiuo metu yra dažniausiai naudojamos įvairiuose technikos įrenginiuose, mat jos – lengvos, pigios ir talpesnės nei kitų rūšių elementai. Tačiau jos turi problemą: šios baterijos kartais užsidega ir net sprogsta. Kodėl taip nutinka ir kaip nuo to apsisaugoti?
(3) 2013-01-22 0
P. Korėjos Ulsano instituto mokslininkų grupė pirmąją pasaulyje atspausdintą lanksčią bateriją. Tokios baterijos sudedamosios dalys gali būti lengvai patalpintos ant bet kokio paviršiaus, savo skaitytojams praneša naujienų agentūra Yonhap News.
(2) 2010-01-11 0
Grupė Japonijos mokslininkų sukūrė ličio polimerų įkraunamą maitinimo elementą, kurį galima pagaminti naudojant tik spausdinimo technologijas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos