Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Lietuviška įranga
 
 

Lietuviška įranga

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-10-14 39
Prieš savaitę sėkmingai užbaigusi ikiklinikinius bandymus, COVID-19 paciento neinvazinės stebėsenos įrenginį kurianti MB „Cumulatis“ mokslininkų komanda planuoja reikšmingai palengvinti medikų darbą. Tam dabar reikia gauti Lietuvos bioetikos komiteto leidimą ir atlikti paskutinį darbų etapą – klinikinius tyrimus.
(0) 2020-05-09 -2
Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen pranešė, kad koronaviruso tyrimams ir vakcinos kūrimui jau surinkta 7,5 milijardo euro. Lietuva į šiuos procesus įsijungti pažadėjo, padėdama ne finansiškai, bet moksliniais pajėgumais.
(0) 2018-01-22 10
Lietuvos startuolio „Fidens“ sukurta „ViLim Ball“ technologija padeda sumažinti vieną iš esensialinio tremoro simptomų – nekontroliuojamai drebančias rankas. Septyniais iš dešimties atvejų efektyvi technologija taip pat gali būti naudojama siekiant sumažinti sąnarių sąstingį sergant reumatoidiniu artritu, rašoma pranešime žiniasklaidai.
(0) 2017-08-24 19
Šeši jauni lietuviai kovai su gimdos kaklelio vėžiu pasitelkė savo žinias ir naujausias technologijas – jie kuria dirbtinį intelektą (DI), kuris pagal nuotraukas sugebės atpažinti gimdos kaklelio vėžį.
(1) 2017-07-20 20
Mokslo svarba sprendžiant šiuolaikinės visuomenės problemas greičiausiai niekas neabejoja. Visuomenės senėjimas kelia ypatingai didelius iššūkius sveikatos apsaugos sistemai, su kuriais padeda tvarkytis biomedicininės inžinerijos atradimai. Jais gali pasigirti ir Lietuvos mokslininkai.
(0) 2011-02-21 0
Kaip išvengti gresiančių tiltų ir lėktuvų katastrofų arba pamatyti mūsų kūnuose galinčias tūnoti vėžines ląsteles? Pasinaudokime mūsų ausiai negirdimu ultragarsu. Lietuvos mokslininkai sukūrė prietaisą, padedantį akių gydytojams demaskuoti akių navikus. Greitai nuo garso nebepasislėps ir odos vėžys.
(1) 2010-01-06 0
Sausio 8 dieną Kauno medicinos universiteto klinikų Odos ir venerinių ligų klinikoje atidaromas odos navikų skaitmeninės dermatoskopijos kabinetas, kuriame pradės veikti modernus skaitmeninis dermatoskopas su programine įranga.
(0) 2009-08-12 0
Didžioji medikamentų dalis šiuo metu į žmogaus organizmą yra pateikiama oraliniu būdu. Toks vaistų pristatymo būdas nereikalauja medicininio personalo dalyvavimo, yra patogus pacientui, nekelia skausmo ir iš esmės yra efektyvus daugeliu atvejų.
(0) 2009-02-25 2
Intelektualių inžinerinių sprendimų bendrovė „Fima“ įdiegė unikalų projektą – šią savaitę po renovacijos buvo atidarytas Šiaulių apskrities ligoninės pirmasis chirurgijos skyrius, kuriame veikia „Fimos“ specialiai šiai ligoninei sukurta moderni slaugytojų iškvietimo sistema. Tai pirmoji mobili slaugytojų iškvietimo sistema Lietuvoje.
(14) 2008-10-15 0
Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santariškių klinikose pristatytas Lietuvos mokslininkų sukurtas, visame pasaulyje analogų neturintis, naujos kartos diagnostikos įrenginys „ULTRABRAIN echotomoskopas“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos