Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Lietuvos energetikos strategija
 
 

Lietuvos energetikos strategija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2013-04-26 0
Premjeras Algirdas Butkevičius ketvirtadienį Seime pristatė Vyriausybės darbo grupės pasiūlymus dėl energetikos strategijos.
(2) 2013-04-17 0
Strateginis planavimas yra tikslų atrinkimas ir procesų paleidimas, norint įgyvendinti atrinktus tikslus. Žiniasklaidoje pasirodo žinių, kad tikrai vyksta šalies energetikos strategijos peržiūra, bet viskas vyksta pakankamai slaptai, sudarytos komisijos nariai nenoriai dalijasi informacija su žiniasklaida ir net su ministrais, kurių pavaldume jie lyg ir esą. Taigi, ar viskas mūsų energetikos strateginiame planavime tikrai yra gerai?
(4) 2013-04-05 0
Lietuvai nereikalingas Japonijos korporacijos „Hitachi“ siūlytas atominės elektrinės reaktorius, nes jis yra per didelis, teigia ūkio ministrė socialdemokratė Birutė Vėsaitė. Ji, be kita ko, priekaištauja estams ir latviams, kurie reikalauja parodyti ekonominį projekto naudingumą ir vengia prisiimti atsakomybę.
(0) 2013-04-02 0
Vasario 27 d. vyko Geopolitinių studijų centro surengta apskritojo stalo diskusija „Lietuvos ir Lenkijos santykiai“, kurioje, be kitų klausimų, aptartos abiejų valstybių energetinio ir ekonominio bendradarbiavimo aktualijos. Toliau pateikiami įdomesni momentai iš pasisakymų ir diskusijų energetinių problemų klausimais.
(9) 2013-03-06 0
Visagino atominės elektrinės (VAE) specialistai siūlo planuojamoje parengti nacionalinėje energetikos strategijoje numatyti ilgalaikius ir trumpalaikius tikslus bei nurodo kelis galimus šalies energetikos raidos scenarijus.
(2) 2013-02-28 0
Laikinai aprimo aistros dėl Visagino atominės elektrinės (VAE) statybos. Gaila, kad nebuvo galimybės dėl jos statybos ramiai padiskutuoti iki referendumo. Bet dar ne vėlu išsiaiškinti už ką iš tikrųjų mes, Lietuvos piliečiai, balsavome ir ko mes, kaip valstybė, siekiame.
(0) 2013-02-26 0
Vis dar nerimsta aistros dėl įvykusio referendumo, kai buvo atsiklausta tautos ar statyti Visagino AE. Kai kurie referendumo rezultatų oponentai, ko gero net pamiršę savo pareigas, įrašytas jų pačių vizitinėse kortelėse, ir toliau beatodairiškai neigia tautos valią, nes, neva energetikoje ir ekonomikoje nesusigaudantiems rinkėjams pateikti klausimai buvo „per sunkūs“.
(3) 2013-02-25 0
Didžiojoje Britanijoje vykusiame Londono ekonomikos mokyklos (London School of Economics) Baltijos šalių forume energetinės politikos analitikas Reinis Aboltinis teigė, kad jo tėvynėje į Lietuvos politikų veiksmus energetikoje žiūrima kaip į chuliganizmą, tačiau iš gerosios pusės.
(1) 2013-02-08 0
Tikslas iki 2014 m. sukurti bendrą Europos elektros ir dujų rinką, kuri leistų vartotojams geriausiomis kainomis pirkti šiuos išteklius gali būti nukeltas, mano Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorius Ramūnas Vilpišauskas.
(16) 2013-02-05 0
Pirmadienį po susitikimo su tarptautinės energetikos bendrovės „Chevron“ atstovais premjeras Algirdas Butkevičius teigė, kad pokalbis jį nuramino dėl poveikio aplinkai, tačiau prasitarė, kad naujai ruošiamoje energetikos strategijoje kol kas skalūnų dujos neįtrauktos.
(1) 2013-01-28 0
Jau seniai buvo aišku, kad saulės elektros gamybos rėmimo tarifai buvo gerokai per aukšti. Sklandė net įtarimai, kad buvusi Vyriausybė šios problemos sąmoningai nesprendė, nes buvo naudinga taip kompromituoti visą atsinaujinančią energetiką, pristatyti ją kaip itin brangią ir rinkti papildomus simpatijų balus neva pigiai branduolinei energetikai.
(1) 2013-01-08 0
Energetika Baltijos šalims išlieka Achilo kulnu, tad nenuostabu, jog valstybės, siekdamos užsitikrinti patikimą energetinių išteklių tiekimą, tam skiria daug dėmesio ir lėšų. Šiuo metu regione vykdomi keli projektai, tačiau neretai dėl jų sudėtingumo ir palyginti ilgo įgyvendinimo laikotarpio pokyčiai valstybių viduje ar tarptautinėje aplinkoje gali sukelti riziką, kad jų įgyvendinimas užsitęs arba bus išvis nutrauktas.
(30) 2013-01-07 0
Premjeras Algirdas Butkevičius tikino, kad jau surado reikiamus dokumentus, susijusius su konservatorių planuotos statyti Visagino atominės elektrinės (VAE) projektu. Ministro pirmininko teigimu, specialiai darbo grupei išnagrinėjus visą medžiagą, kovo mėnesį turėtų paaiškėti, ar Lietuva statys naują branduolinę jėgainę.
(1) 2012-12-17 5
Naujosios valdžios principai dėl energetikos pertvarkos geri, tačiau sunkiai įgyvendinami. Taip tvirtina Romas Švedas, nepriklausomas konsultantas, buvęs energetikos viceministras.
(9) 2012-12-12 5
Seime registruotame centro kairės Vyriausybės programos projekte neliko nuostatos, numačiusios, kad Visagino atominės elektrinės (VAE) projektas nebus tęsiamas. Dokumente pažymima, kad bus peržiūrima Nacionalinės energetikos strategija, kurioje bus įvertinamos "ir atominės energetikos perspektyvos".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos