Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Lietuvos energetikos strategija
 
 

Lietuvos energetikos strategija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2012-12-12 5
Seime registruotame centro kairės Vyriausybės programos projekte neliko nuostatos, numačiusios, kad Visagino atominės elektrinės (VAE) projektas nebus tęsiamas. Dokumente pažymima, kad bus peržiūrima Nacionalinės energetikos strategija, kurioje bus įvertinamos "ir atominės energetikos perspektyvos".
(31) 2012-11-15 18
Nepatenkinti dabartiniais Lietuvos energetikos prioritetais verslininkų, energetikos konsultantų ir žaliųjų judėjimo atstovai ketina siūlyti naują Lietuvos energetikos strategiją be atominės elektrinės. Tiesa, ekonomika.lt savaitraščio kalbinti specialistai tvirtina, kad alternatyvūs planai – itin optimistiški.
(6) 2012-10-25 0
Įvertindami tai, jog 62,68 procentai referendume dalyvavusiųjų rinkėjų nepritarė naujos atominės elektrinės statybai Lietuvos Respublikoje, seimo narių grupė ragina valdžią peržiūrėti Nacionalinę energetinės nepriklausomybės strategiją ir joje nustatytus energetikos sektoriaus prioritetus.
(7) 2012-08-13 0
Lietuvos elektrinę valdanti AB „Lietuvos energija“ rugsėjį planuoja paleisti daugiau kaip 1,3 mlrd. litų kainavusį kombinuoto ciklo bloką (KCB).
(8) 2012-08-09 0
„Labai pavojinga koncentruotis į kurią nors vieną kuro rūšį. Dabar formuojama nauja nuomonė – kad biokuras, mediena, atliekos gali mus išgelbėti. Bet kalbant apie energetiką, visuomet reikia kalbėti apie „krepšelį“. Mes turėtume turėti kelis šaltinius ir naudotis jais, atsižvelgdami į tai, ką naudoti tuo metu naudingiausia“, – apskritojo stalo diskusijoje „Kodėl Lietuvos energetikoje biokuras yra pamestinuko vietoje“ sakė UAB „Ekonominės konsultacijos ...
(13) 2012-08-03 0
Strateginis investuotojas į Lietuvoje planuojamą statyti Visagino atominę elektrinę ir projekto vykdytojas „Hitachi“ po Seimo sprendimo šalyje organizuoti referendumą dėl atominės reikalingumo, sako, jog nėra pesimistiškai nusiteikusi, tačiau pripažįsta, jog optimizmas dėl projekto nuo koncesijos parafavimo dienos sumažėjo.
(7) 2012-07-26 0
Prezidentė Dalia Grybauskaitė nesako, kaip balsuos patariamajame referendume dėl Visagino atominės elektrinės (VAE), tačiau, jos nuomone, atominės jėgainės projektas būtų naudingas visam regionui, jei tik jis būtų skaidrus, sąžiningas ir atsietas nuo politinių intrigų. Maža to, šalies vadovė mano, jog Vyriausybė turėtų atremti viešumoje rėžiamą dezinformaciją apie projektą.
(1) 2012-06-29 0
Natūralu, kad geopolitiniams interesams atstovauti kariuomenės nebereikia - jos funkciją perėmė pajėgumai energetikos srityje, mano Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis.
(2) 2012-06-06 0
Statydami Visagino Atominę elektrinę (VAE) susidursime su grėsmėmis, nes mainais už žemą elektros kainą, Lietuvą lydės nuolatinė biudžeto deficito šmėkla ir nesutarimai su Europos Sąjunga (ES), mano Lietuvos energetikos konsultantų asociacijos (LEKA) direktorius Martynas Nagevičius.
(4) 2012-05-22 0
Stambiausi vėjo jėgainių parkai palankiausiose vietose jau dabar priklauso užsienio kapitalo bendrovėms. „Veidas“ aiškinasi, ar eilinis Lietuvos vartotojas ateityje pajus naudą iš pigią elektrą gaminančių atsinaujinančių išteklių jėgainių.
(33) 2011-09-25 0
Kaip teigė energetikos viceministras Arvydas Darulis, Lietuva Europos Sąjungai (ES) įsipareigojo su bendrijos parama iki 2020 m. pasiekti, kad Lietuvoje 23 proc. energijos būtų pagaminta iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Visgi pats ministras pripažįsta, jog tą pasiekti bus sunku, mat Lietuvai reikės didelės finansinės paramos ir teks gerokai pertvarkyti šalies įstatyminę bazę.
(2) 2011-05-26 0
Vyriausybė, atsižvelgdama į cunamio sukeltą atominės elektrinės Japonijoje avariją ir Trečiojo ES energetikos paketo įgyvendinimo procesą, atnaujino Nacionalinės energetikos (energetinės nepriklausomybės) strategijos projektą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos