Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Linux
 
 

Linux

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(59) 2011-09-21 25
Žinant, kad Lietuvoje didelė dalis programinės įrangos naudojama nelegaliai, neretai siūloma naudoti legalias nemokamas programas ir operacinę sistemą „Linux“. Niekada šios sistemos nenaudojusiems žmonėms perprasti jos subtilybes turėtų padėti „Lietukas“ – nemokama lietuviška operacinė sistema „Linux“ pagrindu.
(47) 2011-04-09 2
Balandžio 6 dieną išleista ilgai laukta nemokama, atviro kodo GNOME3 darbastalio aplinka skirta Linux šeimos operacinėms sistemoms. Taigi, vartotojai pagaliau gali džiaugtis, o kūrėjų komanda – programuotojai, dailininkai, marketingo specialistai bei visa gausi bendruomenė – pelnytai didžiuotis savo darbu. Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime pagrindinius GNOME3 aplinkos pokyčius ir naujoves.
(23) 2011-10-13 0
Nauja ir jau šiandien planuojama pristatyti „Ubuntu Linux“ versija bus išskirtinė tuo, jog palaikys ne tik tradicinius, bet ir ARM architektūros mikroprocesorius.
(4) 2011-07-23 0
Ateinančio balandžio 26 dieną atvirojo kodo operacinei sistemai „Linux“ sukaks 20 metų. Panašu, jog kaip tik šia proga viena didžiausių šios sistemos konkurenčių ir „Linux“ atsiradimą paskatinusi kompanija „Microsoft“ sukūrė video sveikinimą, kurį ne pelno siekianti organizacija „Linux Foundation“ patalpino savo „YouTube“ kanale.
(20) 2011-06-01 0
Nemokamos, atvirojo kodo operacinės sistemos „Linux“ branduolio (angl. kernel) kūrėjas ir platintojas Linusas Torvaldsas patvirtino naują šios programinės įrangos versiją, kuri iš 2.6 versijos šoktelėjo tiesiai į 3.0. Tiesa, kol kas tai nėra galutinė ir stabili versija.
(17) 2011-05-03 0
Balandžio mėnesį korporacija „Google“ Teksaso apygardos teisme buvo pripažinta kalta dėl intelektinės nuosavybės apsaugos pažeidimų – interneto milžinei buvo skirta penkių milijonų JAV dolerių bauda. Tokia pinigų suma turėtų būti išmokėta „Bedrock Computer Technologies“ bendrovei, kuri į teismą padavė „Google“ dėl to, kad ši naudojasi „Linux“ platformos versijomis, pažeidžiančiomis patentuotą paieškos technologiją.
(30) 2011-11-03 0
Operacinę sistemą „Ubuntu“ plėtojanti bendrovė „Canonical“ pranešė, kad jos kuriama OS bus pritaikyta naudoti įvairiuose nešiojamuosiuose įrenginiuose. Skelbiama, kad tarp suderinamų įrenginių pateks išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, prie interneto jungiami televizoriai, virtuviniai kompiuteriai, automobilinės pramogų sistemos ir kt.
(36) 2011-10-18 0
Praėjo pusė metų ir štai vėl išleista nauja „Ubuntu 11.10“ versija. Trumpai pažvelkime, kokios pagrindinės naujovės ir pokyčiai laukia vartotojo, įsidiegusio šią atvirojo kodo pagrindu kuriamą operacinę sistemą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos