Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Linux
 
 

Linux

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2014-05-17 11
Korporacija Microsoft pagaliau nutraukė Windows XP palaikymą, ir toks žingsnis labai daug reiškia Kinijai – čia absoliuti dauguma asmeninių kompiuterių naudoja būtent šią operacinę sistemą.
(0) 2014-11-05 9
Kompanija Net Applications publikavo naują statistiką apie situaciją operacinių sistemų rinkoje. Per spalį vartotojai pademonstravo nemažą aktyvumą, todėl galima stebėti nemažai pokyčių.
(11) 2014-05-03 6
Operacinei sistemai „Tails“ kurti skirto projekto „The Amnesic Incognito Live System“ vykdytojai pranešė išleidę pirmąją „Tails“ OS versiją „Tails 1.0“. Šią operacinę sistemą, leidžiančią internete išlikti visiškai inkognito, jau gali parsisiųsti visi savo privatumą itin branginantys asmeninių kompiuterių naudotojai, pranešė „CNet“.
(7) 2014-04-21 5
Evardas Snoudenas (Edward Snowden) neseniai kalbėjo apie tai, kad kaip svarbu yra turėti gerai apsaugotą elektroninį paštą, tačiau jis ne tik atidžiai renkasi el. pašto tarnybas, tačiau ir operacines sistemas, praneša puslapis Wired.
(2) 2014-03-07 2
Kompanija Valve aktyviai dirba, kad žaidimas Counter-Strike: Global Offensive veiktų operacinėje sistemoje Linux. Apie tai pranešė pats kompanijos įkūrėjas ir dabartinis vadovas Gabe Newell, atsakinėdamas į Reddit vartotojų klausimus.
(8) 2014-01-27 1
Atviro kodo „Linux“ operacinę sistemą jau seniai naudoja programuotojai, kūrėjai, sistemų administratoriai ir kiti. Vis dėlto ši sistema netapo labai populiari tarp įprastų namų vartotojų. Ilgai bandžiusi nukonkuruoti savo pagrindinį varžovą „Windows“ operacinę sistemą, „Linux“ suprato, kad jie turi pasiūlyti didesnių galimybių žaidimų srityje. Turbūt daugelis iš tų, kurie mėgino „Linux“, susidūrė su vaizdo procesoriaus palaikymo ir panašiomis problemomis, tad gan greitai susiformavo neigiamą nuomonę apie „Linux“ sistemos galimybes kasdieninėms reikmėms ir pramogoms.
(7) 2014-04-03 1
Saugumo sprendimų kūrėja ESET atskleidė plataus masto kibernetinių operacijų tinklą, kuris nuo 2011 m. veikė atakuodamas „Linux“ ir „Unix“ serverius. „Windigo“ vadinamas tinklas per užkrėstus serverius pasisavindavo SSH protokolo slaptažodžius, viliodavo internautus į kenkėjiško turinio svetaines ir siuntinėjo didelius kiekius brukalų (angl. spam).
(11) 2014-02-16 1
Jungtinių Valstijų kariuomenė įsigijo 6 bendrovės „TrackingPoint“ sukurtus vadinamuosius išmaniuosius optinius taikiklius, valdomus „Linux“ operacinės sistemos ir naudojančius „Wi-Fi“ ryšį. Taip pat bandymų tikslais buvo nupirkti ir su tokiais taikikliais komplektuojamų nuleistukų mechanizmų komplektai, pranešė CNBC.
(9) 2014-02-04 0
Eiline statistika apie asmeniniams kompiuteriams skirtų operacinių sistemų rinkos dalis pasidalino kompanijos Net Applications analitikai. Be netikėtumų neapsieita: Windows XP rinkos dalis per sausio mėnesį ne tik kad nesumažėjo, tačiau ir padidėjo.
(4) 2014-02-07 0
Šiaurės Korėja atnaujino šalyje naudojamą operacinę sistemą (OS), kuri po atnaujinimo labai primena „Apple Mac“ OS X platformą, praneša BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos