Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Lokiniai
 
 

Lokiniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-12-15 11
Internete plinka mielas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip baltojo lokio jauniklis miegodamas labai keistai knarkia, skelbia portalas boredpanda.com.
(1) 2015-09-22 23
Internete milžiniško dėmesio sulaukė graudi nuotrauka, kurioje užfiksuotas ant mažytės ledo lyties užsikabarojęs nesveikai sulysęs baltasis lokys.
(1) 2015-09-16 21
Fotografas Aronas Smitas važiavo Kanados keliu, kur pastebėjo meškos patelę su jaunikliu. Jis nusprendė priartėti prie šių gyvūnų ir juos nufotografuoti. Vairuotojas netikėjo savo akimis, kai pamatė juodą mešką su ryškiai mėlyna galva.
(0) 2015-08-25 18
Kaip reaguotumėte, jei į jūsų kiemą ar sodybą atklystų daugiavaikė meškutė su penkiomis atžalomis? Neįtikėtina istorija ne tik įvyko, bet ir buvo nufilmuota Naujajame Džersyje – čia į kiemą atklydo iš viso net 6 meškų kompanija. Visos jos nesivaržydamos šoko į vaikišką baseinėlį, o po maudynių ėmėsi sūpynių, čiuožyklų ir kieme riogsojusių žaislų. Mergaitė už kadro verkšlena mamai, kad meškos sulaužys jos žaislus. Bet ką dabar daryti, kai, mamos žodžiais tariant, lepečkojės "are having time of their life?" (mėgaujasi smagiausiomis gyvenimo akimirkomis?)
(2) 2015-07-20 1
Praėjusią savaitę laisvalaikio įstaigose siautėjo ne tik voverės. Štai Kolorado valstijoje naktį pro langą į pyragų kepyklėlę įsibrovė lokys. Paaiškėjo, kad smaližius – ne tik įžūlus, bet ir išrankus. Šleivakojis nesikuklindamas sušlamštė visus kepyklėlės krautuvėlėje paliktus pyragus (apie 30), o štai rabarbarų pyragų lokys kažkodėl nė nepalietė…
(1) 2015-06-25 12
Gelednės miške pasieniečiai užfiksavo didelės meškos pėdsakus. Spėjama, kad galingas gyvūnas į Lietuvos girias atkeliavo iš Baltarusijos, tačiau ar pasitraukė iš mūsų šalies – kol kas nėra žinoma.
(1) 2015-06-15 13
Stiprios liūtys Gruzijos sostinėje Tbilisyje jau nusinešė daugiau nei 10 žmonių gyvybes, o valdžios atstovai perspėja miestiečius likti namuose, nes iš zoologijos sodo pabėgo dalis žvėrių. Kaip praneša bbc.co.uk., pasigesta liūtų, tigrų, meškų ir vilkų.
(0) 2015-05-12 0
Internete plinta linksmas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip meška vaikšto ant dviejų kojų it žmogus. Nors lokiai gali vaikščioti ant dviejų kojų, paprastai jie tai daro tik labai trumpai, o ši meška nusprendė pasivaikščioti ilgėliau.
(0) 2015-05-05 40
Praėjusios savaitės pabaigoje į Biržų rajoną atkeliavusi rudoji meška ne tik pavakarieniavo pamiškėje. Medžiotojų ir aplinkosaugininkų džiaugsmui tranzitu per Lietuvą keliaujantis žvėris dar ir nusifotografavo.
(3) 2015-03-26 34
Širdį virpinanti drama, kuo pavirto jaunas gyvūnas, beveik visą savo trumpą gyvenimą – dvejus metus – laikytas be saulės šviesos, tamsiame kambaryje, negali palikti abejingų.
(2) 2015-01-13 48
Liūtas, tigras ir lokys tapo tarsi šeima ir geriausiais draugais, kartu gyvendami prieglaudoje. Visi šie iš skirtingų žemynų kilę gyvūnai net neturėjo susitikti, tačiau atsitiko kitaip.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos