Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Londono miestas
 
 

Londono miestas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2019-09-17 22
Londonas ne vienerius metus garsėjo kaip labiausiai kamerų stebimas miestas. Vieni nerimavo dėl fakto, kad visi ir visur stebimi. Kiti kaip tik palaikė saugesnio miesto idėją. Šįkart valdžia sumanė oro uostų praktiką perkelti į metro. Kaip visuomenė reaguos į naujausią valdžios žingsnį?
(0) 2018-08-27 20
Kiekvienais metais spalio mėnesio pabaigoje Anglijoje vyksta gan neįprasta ceremonija. Londono miestas moka karalienei nuomos mokestį už du žemės sklypus, nors niekas tiksliai nebežino, kur šie sklypai yra.
(0) 2018-05-05 18
Londono gyventojai įspėjami saugotis baltais plaukeliais apaugusių vikšrų, kurie gali sukelti bėrimą, vėmimą ir astmos priepuolius.
(0) 2018-04-12 68
Architektų biuras „Populous“ pirmą sykį patenkino smalsumą ir parodė, kaip atrodys Londone, prie Olimpinio parko iškilsianti nauja arena.
(0) 2017-10-03 10
Londono gyventojai rimtai nusiteikę perdaryti į biodegalus miesto kanalizacijoje rastas riebalų ir kitokių atliekų sankaupas. Įvertinus tai, kad Londono komunalinės tarnybos neseniai po Vaitčepelio rajonu nutiestuose vamzdynuose rado milžinišką, 130 t svorio „riebalų ledkalnį“, planas gali ir pavykti.
(5) 2017-09-08 2
Mokslininkai įspėjo – jeigu nesiliausime be perstojo deginti iškastinio kuro ir nesumažinsime anglies dvideginio išsiskyrimo, nesumažinsime bendro oro taršos lygio ar tiesiog nepakeisime gyvenimo būdo, pasaulio tokio, koks yra dabar nebeturėsime.
(0) 2017-02-16 25
Londono miesto gatvėse stovi mažulytės žaliai dažytos pašiūrės, į kurias įleidžiami toli gražu ne visi.
(1) 2017-01-10 22
Iš Kinijos pajudėjo pirmasis traukinys į Londoną. 18 dienų kelionė vingiuoja per kaimynines šalis.
(1) 2016-11-10 26
Viena iš garsiausių Londono turistams skirtų pramogų – pasivažinėjimas/pasiplaukiojimas „Londono antimi“. Tai – perdaryta Antrojo Pasaulinio karo laikus menanti DUKW amfibija, kuria turistai vežiojami po miestą, o vėliau plukdomi Temze. Tokia turistinė transporto priemonė iš tikrųjų atrodo žavingai, tačiau labai senamadiškai. Todėl Vokietijoje, Hamburge, sukurtas daug modernesnis plaukiantis autobusas.
(0) 2016-09-09 7
Koks jausmas gyventi 235 metrų aukštyje? Greitai tai galės patirti anglai, nes Londone statomas didžiausias gyvenamasis dangoraižis Vakarų Europoje.
(2) 2016-08-08 19
Didžiosios Britanijos veidas keičiasi – prie beginklių policininkų įpratę gyventojai privalės susitaikyti su gatvėmis motociklais skuodžiančiais ir iki dantų ginkluotais kaukėtais policininkais. Europą krečiant vienam teroristų išpuoliui po kito, šalyje sustiprintos kovos su terorizmu pareigūnų pajėgos. Gatvėse patruliuos 1500 ginkluotų pareigūnų daugiau nei iki šiol.
(9) 2016-07-27 48
Analizuojant „Brexit“ priežastis bei pasekmes ir diskutuojant apie jas, daugiausia dėmesio skiriama imigrantams, o šešėlyje lieka dar vienas svarus argumentas, kuris svarbus britams jau nuo šeimos ir mokyklos suolo. Britų imperija beveik šimtą metų buvo didžiausia ir svarbiausia Vakarų pasaulio imperija, jos žmonės įprato visą pasaulį vertinti britocentriškai, todėl dabar jiems sunku suvokti, kad žaidimo taisyklės pasikeitė, o Jungtinės Karalystės ekonomika sudaro vos 4 proc. pasaulio ūkio.
(1) 2016-01-21 9
Būsto nuomos klausimas Jungtinės Karalystės gyventojams beveik visada aktualus. Kainoms kylant lyg ant mielių, dėl vieno kambario konkuruoja net keletas gyventojų. Didėjant paklausai, nuoma vis labiau brangsta, o specialistai teigia, kad ši tendencija tik stiprės.
(27) 2015-05-26 43
„Praėjusį ketvirtadienį man pirmą kartą batus valė kitas žmogus. Aš sėdėjau ant kėdės prie Šv. Mary-le-Bow bažnyčios ir vyras prie mano kojų kruopščiai šveitė batus su tepalu ir šepečiais“, – „Financial Times“ rašo Lucy Kellaway.
(0) 2013-09-11 0
Kalbėdamas G20 viršūnių susitikime, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pavadino Didžiąją Britaniją „mažyte sala“. Niekas į ją nekreipia dėmesio, išskyrus Rusijos „oligarchus, nupirkusius „Chelsea“, pareiškė jo spaudos atstovas. Į šį sąrašą galima taip pat įtraukti kazachus, azerbaidžianiečius, malaiziečius, kinus, indus ir netgi graikus su italais, kurie vis dar nusitaikę į Londoną, bandydami jį supirkti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos