Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Lotynų Amerika
 
 

Lotynų Amerika

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2008-11-15 0
Meksikos nacionalinio autonominio universiteto mokslininkai patvirtino, kad eksperimentų metu du genai iš genetiškai modifikuotų kukurūzų veislių pateko į vietines veisles ir paplito po visą šalį, skelbia „NatureNews.com“.
(11) 2008-07-25 0
Tai - kirminas, gyvatė, driežas, ar kažkas iš siaubo filmo? Ne, čia nėra jokių specialiųjų efektu. Tai - ajolote, Meksikoje randama reptilija, turinti tik dvi kojas ir ilgą gyvatę primenantį kūną. Gyvūnas gyvena po žeme, priekines galūnes naudoja dirvai kasti, tarsi kurmis, o užpakalinės galūnės jam tik trukdytų.
(6) 2008-07-20 0
Masačusetso technologijų instituto mokslininkai, tirdami retas pietų Amerikos tautelių kalbas, aptiko unikalią kalbą, kurioje neegzistuoja skaitmenų sąvoka.
(1) 2008-06-04 1
Vadinamasis prarastasis inkų miestas Maču Pikču iš tikrųjų buvo atrastas dar prieš 40 metų iki oficialios jo aptikimo datos ir apiplėštas vokiečių verslininko, skelbia „New Scientist“.
(14) 2008-05-30 0
Antropologams skriejant virš tankių Amazonės miškų ties Brazilijos ir Peru siena, jiems pavyko aptikti vieną paskutiniųjų genčių pasaulyje, su kuria dar niekada nebuvo užmegztas kontaktas. Žmonių oda nudažyta šviesiai raudonais dažais, galvos dalinai nuskustos, lankų templės įtemptos ir kartu su ietimis nukreiptos į virš galvų pakibusį "monstrą". Toks gestas vienareikšmiškas: traukitės iš čia.
(5) 2008-05-16 0
Po beveik 9000 metų tylėjimo išsiveržė Čilės ugnikalnis Chaitén (nuotrauka daryta gegužės 3 dieną). Išsiveržimą lydėjo lava, nuolaužos ir iš tamsių debesų sklindantys žaibai. Stichijos metu visos apylinkės buvo nuklotos pelenų sluoksniu ir virš 4000 gyventojų teko palikti savo gimtuosius namus. Toks žaibų ir pelenų derinys dar vadinamas "purvinąja audra". Jų prigimtis mokslininkams dar mažai žinoma. Manoma, jog tokias audras įžiebia susikaupęs elektrostatinis...
(0) 2008-01-13 0
Šią savaite nubudęs Ekvadoro ugnikalnis Tungurahua žioplinėjantiems turistams pateikė nuostabių kadrų, o vietiniams gyventojams suardė įprastą gyvenimo ritmą. Daugiau nei tūkstantis gyventojų buvo evakuota Ekvadore iš aplink Tungurahua ugnikalnį esančių rajonų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos