Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Magnetai
 
 

Magnetai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-08-25 46
Floridos Valstijos Universitetas sukūrė galingiausią magnetą pasaulyje. Šis įspūdingas įrenginys yra labai naudingas mokslui, bet kartu ir labai pavojingas. Kokia jo galia? Kaip ją galima palyginti su visiems pažįstamais magnetais? Ir kam šis magnetas reikalingas?
(0) 2011-03-03 0
Retieji žemės elementai yra brangūs, bet būtini stiprių nuolatinių magnetų komponentai. Vis dėlto jų poreikį šiam tikslui galima sumažinti. Būtent tai pavyko pademonstruoti Austrijos mokslo fondo finansuojamais kompiuteriniais modeliavimais.
(0) 2010-10-22 1
Dešimtmečiais mokslininkai ieškojo magnetinių vienpolių - izoliuoto magnetinio krūvio, kuris gali judėti taip pat laisvai, kaip ir elektrinis krūvis. Gamtoje magnetiniai poliai egzistuoja tik porose, tačiau tyrėjų komanda iš Paul Scherrer instituto (Šveicarija) ir Dublino universitetinio koledžo sugebėjo sukurti magnetinių vienpolių kvazidaleles.
(8) 2010-04-14 0
Stipriausiai magnetinei medžiagai Žemėje - geležies ir kobalto junginiui - galbūt atsirado konkurentas. Naujas geležies ir azoto derinys taip pat gali priversti fizikus iš naujo įvertinti savo žinias magnetizmo srityje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos