Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Maisto ir vandens gavyba kosmose
 
 

Maisto ir vandens gavyba kosmose

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2010-12-08 1
Galimybė kolonizuoti kitas planetas žavi ne vien mokslinės fantastikos mėgėjus. Siekdami išsiaiškinti, ar įmanoma gyventi kitose planetose, daugybę tyrimų atlieka ir mokslininkai. Randama vis daugiau įrodymų, kad kadaise skystas vanduo tyvuliavo Marso paviršiuje. Nieko stebėtino, jog, įskaitant Mėnulį, ši planeta laikoma viena realiausių pretendenčių pirmosioms žmonijos kolonijoms už Žemės ribų. Tačiau mokslininkai neatmeta galimybės agrarines kultūras auginti ir...
(11) 2010-08-19 3
Jei žmonija kada nors nuspręstų kolonizuoti Marsą, ten mūsų greičiausiai lauks maloni "smulkmena" - remiantis naujo tyrimo rezultatais, čia maistinius augalus auginti būtų paprasčiau nei Žemėje. Žinoma, su sąlyga, kad čia būtų sukurta jiems augti tinkama dirvos terpė, o jie patys būtų apsaugoti nuo atšiaurios atmosferos poveikio.
(2) 2010-09-21 0
Astronautai, kurie skris į Marsą ar tolesnes planetas, ilgos kelionės metu galės erdvėlaivyje auginti daržoves naudodami naujausią technologiją, išbandytą Arizonos dykumoje, praneša space.com.
(2) 2010-03-24 0
Praėjusiais metais netikėtai aptikus vandens pėdsakus Mėnulyje, mokslininkai iš naujo vertina turimą informaciją apie uolėtąjį Žemės kaimyną. Dabar mokslininkai teigia, kad Mėnulyje esantis vanduo yra trijų skirtingų rūšių, praneša space.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos