Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Maisto pakavimas
 
 

Maisto pakavimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-06-12 14
Vynas yra labai populiarus, sofistikuotas gėrimas, kuriuo daugybė žmonių mėgaujasi kasdien. Jei kada nors susidomėsite vynu, greitai pastebėsite, kokia sudėtinga ir įdomi kultūra supa šį gėrimą - čia tiek daug tradicijų ir taisyklių! Pavyzdžiui, ar žinojote, kodėl baltas vynas pilstomas į skaidraus, o raudonas - į žalio stiklo butelius?
(6) 2019-06-10 16
Vyno ir kai kurių kitų gėrimų dugnas įprastai turi gilų įdubimą. Ar kada susimąstėte, kam jis skirtas? Iš tiesų, jis atlieka net kelias funkcijas.
(2) 2014-05-08 0
Ar kada pagalvojote, kaip būtų gerai, jeigu kavos aparatą galėtumėte nešiotis visur su savimi ir vos panorėję, pasigaminti šviežios kavos? Nuo šiol tai bus įmanoma! Danų dizaineris Ulrikas Rasmussenas sukūrė pirmąjį pasaulyje vienkartinį kavos aparatą, kuris veikia arbatžolių maišelio principu – nepalikdamas nuosėdų bei garantuodamas aukštos kokybės kavos gėrimą, kad ir kur bebūtumėte.
(2) 2013-09-20 0
Kai barmenas sykį neteisingai sumaišė kokteilį, kuris turėjo būti sudarytas iš dviejų lygių dalių, Luisvilyje gyvenančiam stiklapūčiui Metjui Kamingsui (Matthew Cummings) šovė į galvą mintis sukurti originalų stiklinį indą – dvigubą stiklo taurę.
(0) 2013-09-18 0
Karštą vasaros dieną daugelis gaivinasi šaltais gėrimais. Tačiau kokią kainą sumokame už atšaldytus gėrimus ir kokią įtaką tai turi aplinkai?
(1) 2013-06-28 0
Gana dažnai nutinka taip, kad ant gaminio pakuotės nebūna užrašyti jokie priedai, tačiau ištyrus produktą paaiškėja, kad jis nėra jau toks ir „nekaltas“. Vartojamas gaminys, kuriame yra keli jo etiketėje nepaminėti konservantai, saldikliai, dažikliai, per kelis metus gali sukelti nemažų sveikatos sutrikimų. Tam, kad žinotum, ką perki ir kokia gaminio sudėtis, reikia būti ypač atidžiam ir žinoti nemažai informacijos apie produktų etiketes.
(10) 2013-06-07 0
„Coca Cola“, neseniai pristačiusi į dvi dalis pasidalijančią skardinę, nusprendė pasiūlyti ir naujoviškus buteliukus - iš ledo.
(0) 2013-06-03 1
Gėrimų gamintojai butelių dizainą keičia retokai, o pokyčiai dažniausiai būna orientuoti į kaštų mažinimą. Visgi septintajame XX a. dešimtmetyje kompanija "Heineken" svarstė galimybę savo produkciją pilstyti į butelius, kuriuos būtų galima panaudoti ne tik kaip tarą gėrimui, bet ir kaip... plytas.
(0) 2011-06-17 0
Japonijos bendrovė „Furukawa Kikou“ ruošiasi komercializuoti savo išrastą įrenginį, patogiai ir švariai valantį ant įvairių paviršių išpiltą pomidorų ar kitokį padažą, pranešė „Engadget.com“.
(10) 2011-01-18 0
Strathclyde universiteto Glazge (Škotija) mokslininkai sukūrė „išmaniojo plastiko“ pakuotes, įspėjančias, kada jose esantys maisto produktai tampa nebetinkami vartoti.
(17) 2009-05-01 0
Gali kilti natūralus klausimas - ką tokiame paprastame gaminyje galima "transformuoti"? Pasirodo galima. "Green Box" pavadintas gaminys gali pavirsti keturiomis popierinėmis lėkštutėmis-padėkliukais ir nauja mažesne dėžute likusiai picos daliai. Kaip tai daroma žiūrėkite video.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos