Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Mąstymo procesas smegenyse
 
 

Mąstymo procesas smegenyse

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(23) 2013-04-27 4
Žmogui būdingu sąmoningumu pasižyminčių naujųjų technologijų ateities vizija Lietuvos mokslininkus skatina giliau pažvelgti į žmogaus sąmonės gelmes. Ambicingu OSIMAS projektu ne tik iškeliamos sąmonės banginės prigimties prielaidos, bet ir eksperimentais bei modeliais pagrindžiamos individualios bei kolektyvinės sąmonės banginės savybės.
(2) 2013-04-15 0
Londone įvykusioje Didžiosios Britanijos neuromokslų asociacijos konferencijoje Gabrielis Kreimanas pristatė mokslinį darbą, kuriame jis teigia, galintis pakeisti žmogaus priimtą sprendimą dar prieš tai, kai pastarasis yra įsisąmoninamas, praneša newscientist.com.
(29) 2013-04-07 4
<p style="font-style:italic">Žmo&shy;nių pro&shy;tai stul&shy;bi&shy;nan&shy;čiai var&shy;ij&shy;uo&shy;ja. Ko&shy;dėl evo&shy;liu&shy;ci&shy;ja mū&shy;sų vi&shy;sų ne&shy;pa&shy;da&shy;rė gen
(0) 2013-03-26 0
Turbūt ne kartą teko girdėti išsireiškimą „Kas per daug, tas nesveika“. Panašu, kad šis išsireiškimas turi rimtą biologinį fundamentą. Ir mažai kas galėjo pasakyti, jog ir galvoti iš tikrųjų kenksminga: mokslininkai iš Gladstono instituto (JAV) teigia, kad aktyviai mąstant, aktyviuose neuronuose pažeidžiamas DNR – ir kuo aktyvesnės nervinės ląstelės, kuo intensyviau individas galvoja, tuo smarkiau jos pažeidžiamos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos